Brněnské půjčky od Credit Park

Brněnská společnost Credit Park, jejíž kancelář najdete na Merhautově ulici, poskytuje zájemcům všechny druhy nebankovních úvěrových produktů. Zaměřuje se přitom především na klienty, kteří by se svou žádostí o poskytnutí půjčky v bankách neuspěli. Zažádat zde můžete o poskytnutí brněnské půjčky, hypotéky nebo pomoc při vyplacení exekuce, přičemž poskytovatel nezkoumá registr dlužníků. Nutný je pouze pravidelný měsíční příjem.

Finská půjčka

Společnost Credit park poskytuje rychlé půjčky před výplatou ve výši od 500 do 10 000 korun, jejichž splatnost se pohybuje mezi 15 a 30 dny, přičemž termín splatnosti lze až třikrát prodloužit. K získání rychlé brněnské půjčky nemusíte prokazovat výši svého příjmu ani mít ručitele, schválení probíhá do 5 minut a peníze lze žádat bezhotovostním převodem na účet nebo v hotovosti. K vyřízení této půjčky potřebujete jen platný občanský průkaz a vlastní mobilní telefon.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak vypadá půjčka do 100000 Kč ihned?

Zaměstnanecká půjčka

Jestliže potřebujete získat vyšší částku a lépe vám vyhovuje splácení rozložené n delší dobu, požádejte u Credit Park o zaměstnaneckou půjčku ve výši 10 000 až 160 000 korun. Půjčka se poskytuje bez poplatku, vyřízena je do 48 hodin, splácí se 12 až 24 měsíců a lze ji využít ke konsolidaci stávajících úvěrů.

Brněnské půjčky pro živnostníky a firmy

Jestliže jste živnostník nebo majitel firmy, je pro vás určena speciální nabídka firmy Profi Credit s půjčkou na míru právě pro vás. Půjčky pro živnostníky se poskytují ve výši od 30 do 320 000 korun, bez poplatku za vyřízení, bez zástavy i ručitele a není třeba dokládat ani podnikatelský záměr – peníze lze využít k čemukoliv.

Přečtěte si zajímavý článek:  Brno – město studentů
Brněnské půjčky
tpsdave / Pixabay