Nejlepší a nejvýhodnější půjčky pro Brňáky

Možností, jak získat v Brně půjčku je spousta – jedná se o druhé největší město v ČR a svoje pobočky zde mají prakticky všechny banky a stejně tak je tomu u většiny významných nebankovních společností. V tomto článku se zaměříme na to, které konkrétní půjčky jsou pro obyvatele Brna v současné době nejvýhodnější a to jak v nebankovním, tak i v bankovním sektoru. Nabídka už je dostatečně velká a v obou případech se dají sehnat velmi výhodné úvěry, které ještě přes několika lety za současných podmínek nikdo v nabídce neměl.

Japonská půjčka – lídr mezi krátkodobými úvěry

Jestliže nesplňujete všechny podmínky, které je třeba splnit, abyste mohli získat úvěr v bance, jediným řešením je obrátit se na některou z nebankovních institucí. Nejvýhodnějším nebankovním úvěrem je v současné době Japonská půjčka od společnosti Home Credit. Platí to nejen v případech, kdy si ji berete poprvé, ale především u opakovaných půjček, kde je rozdíl zvláště zřetelný.

Pokud jste ještě nikdy Japonskou půjčku neměli, napoprvé ji dostanete zcela zdarma – nebudete muset platit žádné úroky ani poplatky a jedinou podmínkou je, že peníze musíte vrátit nejpozději do 14 dnů. Navíc si můžete půjčit až 10 000 Kč, což je mnohem více, než u konkurenčních společností.

U dalších žádostí o úvěr už Vám sice poplatky neminou, nicméně u Japonské půjčky jsou suverénně nejnižší – činí pouhých 33 Kč za každou tisícovku, kterou si půjčíte – např. u půjčky ve výši 3 000 Kč splatíte pouze 3 099 Kč, oproti tomu jinde by jste museli uhradit i částky kolem 3 700 Kč.

Přečtěte si zajímavý článek:  Srovnání nejlepších poskytovatelů půjček v Brně

Pro Brňáky může být zajímavou informací i skutečnost, že sídlo provozovatele Japonské půjčky – společnosti Home Credit – se nachází právě v tomto městě, na adrese Nové sady 996/25.

Další výhodné nebankovní půjčky

Japonská půjčka ale není jediným zajímavým úvěrem v nabídce nebankovních společností. První půjčku zdarma poskytují i některé další – za zmínku stojí především půjčka Zaplo.cz, kde hned napoprvé můžete dostat až 8 000 Kč a splatnost je v tomto případě až 30 dní. Další alternativou je pak úvěr Via SMS, který je také napoprvé zdarma, je zde ale nižší maximální limit – první žádosti můžete získat maximálně 4 500 Kč.

Potřebujete-li půjčit vyšší částku a na delší dobu, mezi nejlepší nebankovní půjčky v Brně patří úvěr Cetelem, kde si můžete splácení – podle toho, na jaký účel si úvěr berete – rozložit až na 10 let. Například u základní neúčelové osobní půjčky je maximum 200 000 Kč a doba splácení až 84 měsíců. Na druhou stranu půjčka není pro každého, podmínkou je mimo jiné doložení trvalého zdroje příjmů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky v Brně

Zajímavou alternativou je také Smart půjčka – u ní jsou vyšší poplatky a úrokové sazby, na druhou stranu má tato firma nižší nároky na žadatele a je tak vyšší šance, že Vám bude úvěr schválen. Smart půjčka nabízí úvěry od 5 000 Kč do 70 000 Kč a to se splatností na 13 nebo 16 měsíců.

Z dalších nebankovních úvěrů patří mezi ty nejlepší půjčky např. Tesco půjčka, Kredito24 nebo portál Hyperfinance.

Nejlepší bankovní úvěry v Brně

Pokud nemáte záznam v registru dlužníků a máte trvalý příjem, bude pro Vás určitě výhodnější vzít si půjčku od banky, zvláště pokud potřebujete vyšší částku. Z bankovních úvěrů patří k těm nejvíce výhodným mPůjčka Plus, kterou poskytuje mBank, z ostatních menších bank nabízí velmi dobré podmínky také úvěr od Air Bank. Pokud chcete dát raději přednost některému z největších bankovních ústavů, můžeme doporučit např. spotřebitelský úvěr od České spořitelny, kde úrokové sazby začínají už na 6,9% ročně.

01