Rychlá finanční pomoc

Pokud jste se dostali do náhlých finančních potíží a nevíte na koho se obrátit, je v Brně dobrou volbou využít služeb nebankovní společnosti Vata. Tato společnost poskytuje malé, krátkodobé půjčky ve výši od 100 korun do 5 000 korun, pro stálé a ověřené klienty je maximální výše půjčky až 8 000 Kč.

Jak žádat o půjčku

O tuto půjčku mohou požádat všichni občané starší 18 let, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky. Žadatel musí mít pravidelný měsíční příjem v minimální výši 10 000 korun. Další podmínkou je mít vlastní bankovního účet. Žadatel vyplní žádost na webových stránkách společnosti a zaplatí registrační poplatek 1 korunu. Po té bude kontaktován pracovníkem úvěrové společnosti pro ověření údajů a žádost potvrdí e-mailem. Poskytovatel Vata si prověřuje žadatele v registru dlužníků a trvá na tom, že jeho klienti nesmí mít žádné neuhrazené závazky. Nově zaregistrovanému klientu je půjčeno maximálně 2 500 Kč, při druhé půjčce až 3 500 Kč a při třetí již 4 999 Kč. Stálí klienti mohou žádat až 8 000 korun. Žádost o půjčku je vyřízena během patnácti minut.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky

Splácení půjčky

Jedná se o krátkodobou půjčku, kdy splatnost bývá nadstavena na 1 – 35 dnů. Datum splatnosti si určuje každý žadatel sám. Při uzavření smlouvy je jasně stanovena částka, která bude celkově zaplacena. Půjčka se úročí denně a při předčasném splacení půjčky se neplatí žádné navýšení. Pokud se klient dostane do situace, že nemůže v dohodnutém termínu půjčku splatit, telefonicky požádá o prodloužení splatnosti a za poplatek 400 korun je mu umožněno posunout splatnost až na 90 dnů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní půjčky pro podnikatele