Půjčka pro studenty ihned

Jste student vysoké školy, vyšší odborné školy nebo střední školy? Je vám minimálně 18 roků? Potřebujete půjčit peníze? Pak vám můžeme nabídnout půjčku. Naše půjčka pro studenty ihned je určena všem kdo studují a chtějí si vypůjčit nějaké peníze.

Půjčka pro studenty je k dispozici ve třech různých variantách:

  • Půjčka pro studenty středních škol = úvěr ve výši 10000 Kč
  • Půjčka pro studenty vyšších odborných škol = úvěr ve výši 15000 Kč
  • Půjčka pro studenty vysokých škol = úvěr ve výši 20000 Kč

Jaké má podmínky půjčka pro studenty ihned?

Předpokladem pro schválení úvěru jsou následující podmínky: minimální věk 18 roků a občanství v České Republice. Dále zájemce musí být studentem denního řádného studia na některé české střední, vyšší odborné nebo vysoké škole. Při žádosti o půjčku se předkládá potvrzení o studiu, které nesmí být starší než 30 dní, dva osobní doklady (občanský průkaz, rodný list, řidičský průkaz nebo u studentů vysokých škol index) a nějaký doklad k ověření bydliště. Dále je nutné předložit výpis z bankovního účtu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlá půjčka do 24 hodin

Půjčka pro studenty může být poskytnuta dvojí formou. Buď jako klasická půjčka – splácí se pravidelnými měsíčními splátkami podle zvolené délky splácení. Druhou možností je Flexi půjčka pro studenty. V tomto případě stačí každý měsíc uhradit splátku ve výši minimálně 5% z půjčené částky a následně je možné opakované čerpání finančních prostředků.

Máte-li zájem o tuto půjčku pro studenty, neváhejte a kontaktujte nás!