V Brně pomůže JD Money

Pro obyvatele Brna a blízkého okolí – a pouze pro ně – je tady, pro případ nouze společnost JD Money, která nabízí zprostředkování krátkodobých nebankovních hotovostních půjček hned v několika verzích. Ve výši 2 000 – 5 000 korun, ve výši 6 000 – 10 000 korun a pak také ve výši 11 000 – 20 000 korun vždy se splatností 26 týdnů. Samozřejmostí je, že se vždy jedná o půjčky bez skrytých poplatků a poplatků za zpracování, které jsou poskytovány rychle a bez ptaní, využít je můžete na cokoliv dle vlastního uvážení.

Přečtěte si zajímavý článek:  Společnost Solidní Finance nabízí krátkodobé půjčky Brno

Do 5 000 korun

V této výši, obrátíte-li se na společnost JD Money, vám její pracovníci doporučí a zařídí půjčku Smart. Půjčka je určena všem bez rozdílu – zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům, ženám na mateřské dovolené… Poskytuje se bez nahlížení do registru dlužníků a není proto důvod, proč by nebyla schválena právě vám, pokud už vám bylo 18 let a doložíte-li kopii svého občanského průkazu. K vyřízení půjčky nemusíte dokládat ani svůj příjem, ani účel, na který chcete peníze použít.

Do 10 000 korun

Jedná se o nejvyužívanější půjčku od společnosti JD Money. Zažádat o ní můžete jednoduše online pomocí poptávkového formuláře na webových stránkách společnosti. I zde samozřejmě platí, že se k půjčce nepojí žádné skryté poplatky a splácet ji budete formou pravidelných úhrad v průběhu 26 týdnů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Výhody nebankovní půjčky Brno od Credit Park

Do 20 000 korun

I v případě žádosti o tuto „velkou“ Grand půjčku platí totožná pravidla, která již byla výše uvedena. Půjčka se poskytuje bez nahlížení do registru dlužníků, osobám starším 18 let s pobytem na území České republiky a splatit ji musíte v průběhu 26 týdnů, avšak nic nebrání jejímu předčasnému splacení.