Brno – město studentů

Jelikož je Brno vyhlášeným městem studentů, najdete zde velkou nabídku nejrůznějších studentských půjček. Ať už se pak jedná o bankovní půjčky, například od České spořitelny, nebo o ty soukromé, které poskytuje například společnost Click Credit, mají zde studenti skutečně spoustu možností, kde si mohou vylepšit svoji současnou finanční situaci. A kde jsou půjčky naprosto nejvýhodnější?

U společnosti Click Credit!

Jedině u soukromé společnosti Click Credit, která poskytuje úvěry naprosto všem, najdete ty nejvýhodnější nebankovní půjčky. U jedné z nich nebudete muset dokonce připlácet ani korunu navíc. Jedná se o případ, kdy si půjčíte tisíc pět set korun na třicet dnů. Musíte být však navíc držitelem ISIC karty. Pokud dodržíte termín splacení úvěru, nebudete muset k vrácené částce nic připočítávat.

Přečtěte si zajímavý článek:  Srovnání nejlepších poskytovatelů půjček v Brně

Je tato půjčka pro studenty výhodná?

Určitě je tato půjčka pro studenty velice výhodná, jelikož jim poskytne důležité finanční prostředky například na koupi skript, učebnic či jiných školních potřeb v době, kdy mají například před výplatou z brigády nebo před vyplacením kapesného od rodičů. Student se tak nemusí potupně obracet na své spolužáky nebo končit studium.

Přečtěte si zajímavý článek:  5 důvodů, proč zvolit nebankovní půjčky

Jaké další půjčky najdete u společnosti Click Credit?

Toto však není jediná nabídka, se kterou se můžete u společnosti Click Credit setkat. U ní si totiž můžete zažádat i o klasické půjčky, a to v rozmezí od jednoho po pět tisíc korun s úrokovou sazbou 33 korun za každou tisícovku. Doba splacení je však naprosto stejná jako u studentské půjčky, a to třicet dnů. Jedná se tedy o prakticky nejvýhodnější půjčky na trhu!