Brno – město studentů

Jelikož je Brno vyhlášeným městem studentů, najdete zde velkou nabídku nejrůznějších studentských půjček. Ať už se pak jedná o bankovní půjčky, například od České spořitelny, nebo o ty soukromé, které poskytuje například společnost Click Credit, mají zde studenti skutečně spoustu možností, kde si mohou vylepšit svoji současnou finanční situaci. A kde jsou půjčky naprosto nejvýhodnější?

U společnosti Click Credit!

Jedině u soukromé společnosti Click Credit, která poskytuje úvěry naprosto všem, najdete ty nejvýhodnější nebankovní půjčky. U jedné z nich nebudete muset dokonce připlácet ani korunu navíc. Jedná se o případ, kdy si půjčíte tisíc pět set korun na třicet dnů. Musíte být však navíc držitelem ISIC karty. Pokud dodržíte termín splacení úvěru, nebudete muset k vrácené částce nic připočítávat.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka Investor

Je tato půjčka pro studenty výhodná?

Určitě je tato půjčka pro studenty velice výhodná, jelikož jim poskytne důležité finanční prostředky například na koupi skript, učebnic či jiných školních potřeb v době, kdy mají například před výplatou z brigády nebo před vyplacením kapesného od rodičů. Student se tak nemusí potupně obracet na své spolužáky nebo končit studium.

Jaké další půjčky najdete u společnosti Click Credit?

Toto však není jediná nabídka, se kterou se můžete u společnosti Click Credit setkat. U ní si totiž můžete zažádat i o klasické půjčky, a to v rozmezí od jednoho po pět tisíc korun s úrokovou sazbou 33 korun za každou tisícovku. Doba splacení je však naprosto stejná jako u studentské půjčky, a to třicet dnů. Jedná se tedy o prakticky nejvýhodnější půjčky na trhu!

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní půjčku v Brně zajistí Extra finance