Půjčka Clever je dostupná i se záznamem v SOLUSu

Vysoký úvěrový limit dostupný všem díky nízkým splátkám a skvělá dostupnost – i bez registru. To jsou výhody nové půjčky Clever. Tento benjamínek na trhu s finančními produkty (půjčka Clever byla spuštěna v létě 2017) již nasbíral řadu spokojených zákazníků, díky svým transparentním podmínkám a jednoduchému vyřízení.

Trh s finančními produkty se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak se mění požadavky a preference jeho klientů. Především proto se společnost JET Money s.r.o. (autor oblíbené SMART půjčky) rozhodla uvést na trh produkt, plně odpovídající moderní době. Vyzkoušejte i vy, jak jednoduché a rychlé jeho vyřízení je. Vyplňte jednoduchý a přehledný formulář a peníze budete mít po schválení na účtu do 24 hodin (vyjma víkendů a státních svátků). Ať už potřebujete 15 000 Kč nebo rovnou 99 000 Kč, vždy se můžete spolehnout na rychlé a diskrétní jednání.

Přečtěte si zajímavý článek:  S Veselou půjčkou může být veselo i vám!

[button url=”http://tracking.espoluprace.cz/SH6YJ” style=”success” size=”large” block=”true|false” target=”_blank to open in a new window _self for same window” icon=”check”]Požádejte si online o Clever půjčku[/button]

Půjčka na OP, která nenahlíží do registrů

Ztratit bonitu při jednání s bankou není v dnešní době vůbec těžké. Stačí záznam v SOLUSu nebo jiném registru díky několika pozdě zaplaceným stokorunám, a na žádnou půjčku další tři roky jistojistě nedosáhnete. Půjčka Clever se takovými maličkostmi nezabývá, ba dokonce po vás většinou nevyžaduje ani potvrzení výše příjmů, takže její vyřízení je rychlé a bez zbytečných průtahů.

Přečtěte si recenzi půjčky Clever

Pro vyřízení potřebuje půjčka Clever jen dva doklady totožnosti: občanský průkaz můžete doložit třeba cestovním či zbrojním pasem nebo řidičským průkazem. Samozřejmostí je i dovršení 18. roku věku a trvalý pobyt na území ČR.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčkám na směnku odzvonilo

Doba splácení je volitelná: 12 nebo 18 měsíců. Úroková sazba je pak na smlouvě vyvedena jasně a zřetelně – půjčka Clever před vámi netají žádné poplatky ani jiné informace. Vždy se můžete okamžitě rozhodnout, jestli je takové uspořádání výhodné, a jaká výše splátek by na vás čekala při každé z navržených variant. Není potřeba nikam volat, stačí pouze vyplnit formulář se základními údaji a počkat na schválení půjčky. Vše je rychlé a pohodlné, tak jak si to moderní doba žádá.