Půjčka bez registru a poplatku předem

Půjčka bez registru a poplatku předem je nabízena především nebankovními společnostmi. Pokud půjdete žádat o peníze do banky, tak se ověření v registru nevyhnete (naopak úhrada poplatků předem vám u banky určitě nehrozí). Půjčka bez registru a bez poplatku předem ale není automaticky poskytována u všech nebankovních společností. Některé z nich (především ty větší jako je třeba Homecredit nebo Cofidis) provádějí kontrolu žadatelů o půjčky alespoň v nebankovním registru SOLUS.

Na co si dát pozor u půjčky bez registru a poplatku předem?

Půjčka tohoto typu by určitě měla být od nějakého důvěryhodného poskytovatele. Pokud zvažujete nabídku od nějaké menší nebo méně známé nebankovní společnosti, určitě se vyplatí vyhledat si všechny reference nebo zkušenosti od jiných klientů. Především u menších firem totiž poměrně často můžete narazit na to, že půjčka bez registru a poplatku předem bývá spojena s vysokými úroky nebo může být i jinak nevýhodná.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka pro živnostníky

Další věc, se kterou se musíte smířit je to, že půjčka bez registru a poplatku předem mívá velmi často vyšší úroky než klasický nebankovní úvěr.

Dále si určitě dejte velký pozor na firmy nebo finanční poradce, kteří vám budou slibovat zprostředkování úvěru. I když to není pravidlo, tak firmy, nebo lidé, kteří nabízejí pouze zprostředkování, většinou také požadují uhrazení poplatku předem.

Přečtěte si zajímavý článek:  Výhody nebankovní půjčky Brno od Credit Park

Jaká je neznámější půjčka bez registru a bez poplatku

Mezi ty největší poskytovatele tohoto typu finančního produktu patří bezesporu firmy jako je Homecredit, Provident, Ferratum nebo třeba i Cofidis. Jak už ale bylo zmíněno výše, některé z nich, ale mohou provádět kontroly v nebankovním registru (např. SOLUS). To ale většinou platí hlavně ve chvíli, pokud je půjčka bez registru a poplatku předem poskytována na vyšší částku. Půjčky do 30.000 Kč jsou obvykle i u těchto firem bez kontroly v registru.