Rychlé půjčky Brno pro ženy na MD

Ženy na MD jsou z pohledu získání půjčky nebo úvěru poměrně problematická skupina. Většina bank jim totiž nepůjčí, kvůli tomu že mají jen velmi malé příjmy. Pokud se ale žena na MD dostane do situace, kdy potřebuji rychlé řešení svojí finanční situace tak nemá příliš na výběr.

Ženy na MD se tak nejčastěji musejí s žádostí o půjčky obracet na nebankovní společnosti. Některé z nich jsou pak ochotné půjčit peníze právě i pro ženy na MD, většino se ale jedná spíše jen o menší finanční částky, které zpravidla nepřesahují 50 000 Kč. To je hlavně z toho důvodu, že nebankovní společnost nemá velkou jistotu, že ženy budou schopny ze svých malých příjmů půjčené finanční prostředky splácet.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky Brno do 24 hodin

Tip: Nikdo vám nechce půjčit? U nás máte šanci: Půjčky bez registru ihned nebo také Nebankovní konsolidace půjček.

Půjčky pro ženy na MD = pozor na podvody

Pokud ale usilujete o získání nebankovní půjčky pro ženy na MD, měli byste být opravdu opatrní. Díky tomu že nabídka pro tuto cílovou skupinu je velmi omezená, tak se objevuje mnoho podvodných nabídek a inzerátů, které slibují poskytnutí půjčky bez ověření v registru, bez doložení příjmu nebo i pro ženy na MD, ale současně je požadováno uhrazení poplatku předem, nebo zastavení nemovitosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Home Credit půjčuje po celé republice

Objevili se dokonce i případy, kdy byla inzerována nabídka půjčky pro ženy na MD, a v tomto inzerátu bylo požadováno zavolání na telefonní číslo s předvolbou 900. Takové hory pak jsou zpoplatnění, někdy až v rádu několika stokorun za minutu volání. V jiném případě pak bylo požadováno uhrazení poplatku předem a celková výše tohoto poplatku nakonec byla vyšší než samotná výška půjčky.