Půjčka pro živnostníky

Pracujete jako OSVČ? Jste živnostník a potřebujte si půjčit peníze na vaše podnikání nebo třeba jen na osobní výdaje? Naše půjčka pro živnostníky vám umožní získat rychlý úvěr až 750000 Kč. Nebo i více.

Půjčka pro živnostníky je dostupná všem, kdo pracují jako OSVČ, na ŽL nebo i pro podnikatele. Půjčujeme živnostníkům i právnickým osobám. K vyřízení úvěru není potřeba předkládat daňové přiznání za poslední dva roky. U nás je to snadnější.

Pokud chcete získat provozní úvěr pro vaše podnikání, nebo třeba jen peníze abyste si mohli dopřát hezkou dovolenou nebo nové auto, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme financování jakýchkoliv podnikatelských aktivit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Peníze na směnku, rychle a seriózně

Úvěr pro podnikatele je dostupný již od částky 30000 Kč. Můžeme vám ale půjčit i 500 tisíc korun nebo i více. Stačí, jen když nám předložíte vaši žádost a mi posoudíme vaši individuální schopnost splácet. Na základě posouzení schopnosti splácet úvěr vám pak předložíme naši nabídku.

Poskytujeme jak krátkodobé půjčky na provozní financování podnikání, tak i dlouhodobé úvěry na investice nebo i na cokoliv jiného. Půjčku od nás můžete mít klidně i jen na dva týdny nebo i na několik roků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobé nebankovní půjčky Brno bez poplatku předem

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.