Nebankovní půjčku v Brně zajistí Extra finance

Pokud potřebujete půjčit peníze v jihomoravském kraji, je pro vás řešením obrátit se na nebankovní společnost Extra finance s.r.o. se sídlem v Brně. Tato společnost nabízí úvěry dostupné pro všechny klienty, kteří mají možnost je zaručit nemovitostí.

Vyřízení úvěru

K vyřízení úvěru musíte doložit dva doklady totožnosti a dva doklady totožnosti partnera, výpis z katastru nemovitostí – originál ne starší tří měsíců od nemovitosti, kterou máte v osobním vlastnictví, nebo případně ručitele s nemovitostí, aktuální výpis z listu vlastnictví, nabývací titul k nemovitosti. U exekucí také vyčíslení celkového dluhu. Rovněž je nutné k žádosti doložit fotografie interiéru i exteriéru nemovitosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobá půjčka Brno pomůže i vám z finanční tísně

Účel půjček

Společnost Extra finance s.r.o. poskytuje půjčky pro jakýkoliv účel. Specializuje se výslovně na pomoc při zadlužení nemovitosti. Půjčuje peníze v případě, že klient potřebuje pomoci s vyplacením exekuce nebo pokud má zastavenou nemovitost a potřebuje zástavu vyplatit. V případě zájmu klienta je možné se dohodnout i na zastupování při jednání s věřiteli. Společnost vám může pomoct i v případě vyplácení zástavních práv. Dále je zde možnost konsolidace -sloučení drahých úvěrů v jeden výhodnější. Splatnost půjčky u společnosti Extra finance s.r.o. je až 20 let.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky Brno bez příjmů

Nezapomeňte!

Než se pro půjčku od Extra finance s.r.o. definitivně rozhodnete, porovnejte nabídky více společností a zjistěte si jejich spolehlivost. Neplaťte předem žádné poplatky. Tím, že firmu kontaktujete, abyste si zjistili přesné informace o půjčce, se ještě k ničemu nezavazujete. Při rozhodováni důkladně zvažte, kolik peněz můžete pravidelně a dlouhodobě splácet. Nepůjčujte si více, než kolik opravdu potřebujete. Extra finance s.r.o. se konkurence neobává.