Snadné řešení financí. To je půjčka7

Hledáte krátkodobou půjčku, která je rychlá a spolehlivá? Půjčka7 je on-line služba, která poskytuje krátkodobé půjčky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Tři jednoduché kroky vás dělí od možnosti půjčit si peníze na cokoliv. Navíc celé vyřízení žádosti vám nezabere více jak 15 minut. Vyzkoušejte nabídky, které poskytuje půjčka 7 a vyřešte tak své finance.

Proč je půjčka7 ideální krátkodobá půjčka?

Služby, které poskytuje půjčka jsou ideální pro všechny, kdo nutně potřebuje menší finanční obnos a nechce si půjčit v klasickém bankovním domě. Krátkodobí úvěr je ideální v případě, kdy nemáte dostatek financí a čelíte nečekané finanční situaci. Pokud se vám rozbije pračka, potřebujete opravit auto a nemáte dostatek peněz, půjčka7 je tu pro vás. Ideální finanční řešení na míru je k dispozici po celý den a peníze můžete mít na svém účtu do 15 minut po odeslání žádosti o půjčku.

Půjčka7 je bez skrytých poplatků, nabízí věrnostní program, je k dispozici on-line a je flexibilní. Obraťte se na Půjčku7 kdykoliv potřebujete.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka Smart

Jak se získá Půjčka 7

Získání půjčky je velmi jednoduché. Stačí se registrovat na webových stránkách Půjčka7, kde najdete jednoduchý a přehledný formulář, který vyplníte ve třech krocích a odešlete. Následně dostanete vyjádření o poskytnutí půjčky prostřednictvím emailu nebo SMS.

Krok 1 – Nastavení půjčky
První krok je velmi jednoduchý. Nastavíte si částku, kterou chcete půjčit a domu její splatnosti.

Krok 2 – Registrace
Pokud jste novým klientem, musíte projít kompletní postup registrace. Registrace je rozdělena na dvě části. Půjčka7 je tak bezpečnější a kvalitnější právě díky tomuto rozdělenému postupu. V první části vyplníte přesně vaše osobní údaje: jméno a příjmení, rodné číslo, telefon a email. Poté se dostanete do další části registračního formuláře. Zde se vyplní informace o trvalém pobytu, informace o zaměstnání a finanční situace.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčkám na směnku odzvonilo

Krok 3 – Vyřízení žádosti o půjčku 
Poslední krok je vyřízení žádosti o půjčku. V případě, že jste úspěšně vyplnili předchozí kroky, byla vaše žádost odeslána ke schválení. Vyjádření o poskytnutí půjčky obdržíte telefonicky nebo pomocí SMS zprávy do 15 minut. Půjčka7 má nejrychlejší vyřízení a schválení žádosti o půjčku.

Půjčka7 nabízí věrnostní program

Půjčka7 se stará o své klienty. V případě, že si chcete opakovaně půjčit, máte nárok na věrnostní program. Pokud pravidelně a v čas splácíte, máte nárok využívat nabídku systému loajality. Pokud však přesáhnete dobu splatnosti, ztrácíte nárok na slevu. Respektive se posouváte níže o jeden stupeň. Dohromady jsou tři stupně, které nabízí 10%, 15%, 20% slevu. Podmínky a více informací o věrnostním programu, hledejte na webu Půjčka7.

Nebankovní půjčka 7
Půjčka 7