Nebankovní půjčky Brno i pro nezaměstnané

Nebankovní půjčky Brno poskytuje i firma „Magnet Media“. Ta nabízí bankovní i nebankovní půjčky a úvěry. V její nabídce pak najdete i rychlé půjčky pro nezaměstnané nebo půjčky na směnku, pro ženy na MD, pro studenty nebo pro podnikatele.

Půjčka určena právě Vám: Půjčím ihned peníze

Tato firma nabízí své produkty jednak prostřednictvím internetu, kde máte možnost sjednat si půjčky online, nebo si můžete také domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který vás navštíví až u vás doma. Vzhledem k tomu že tato firma působí spíše jako finanční poradce, který spolupracuje s různými bankovními i nebankovními subjekty, konkrétní podmínky pro získání půjčky nebo úvěru vždy závisí na tom, od koho jsou ve finále peníze poskytovány.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka v Brně od HK Investment s.r.o.

Firma má podle dostupných informací velké zkušenosti i s prováděním konsolidace nebo také nabízejí vyplacení exekuce či zprostředkování půjčky bez prokazování příjmů. Některé úvěry jsou také poskytovány bez ručitele, ale u jiných je naopak požadováno zastavení nemovitosti. Firma také slibuje vyplacení peněz ihned, nejpozději do 24 hodin.