Nebankovní půjčka Brno – Financial Solutions

Další možností jak získat nebankovní úvěry nebo půjčky ve městě Brno je i nabídka firmy Financial Solutions, která zajišťuje nebankovní půjčky bez registru nebo nebankovní hypotéky pro Brno. V nabídce této nebankovní instituce s pobočkou v Brně najdete i nebankovní konsolidace úvěrů a půjček.

Půjčka určena právě Vám: Půjčím peníze nebo také Půjčka 15000 Kč.

Nebankovní půjčka od Financial Solutions je určena pro všechny žadatele, kteří potřebují rychle peníze v hotovosti, nebo si nemohou dovolit půjčky v bance kvůli ověření v registru. Financial Solutions poskytuje půjčky i bez ověření v registru. Úvěry jsou tedy nabízeny i pro důchodce nebo pro ženy na MD, nebo pro zaměstnance. Pro získání nebankovní půjčky je ale potřeba doložení příjmu. Tato nebankovní půjčka není poskytována bez ověření příjmu.  Podmínky pro schválení jsou tedy alespoň nějaké příjmy, minimální věk žadatele 18 let. Pokud je půjčka na vyšší částku, tak je vyžadováno ručení spoluručitelem.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Blansko

Pro vyřízení nebankovní půjčky je dále potřeba předložení dokladů totožnosti, a potvrzení o příjmu. Výhodou této nebankovní společnosti je rychlé vyřízení a osobní přístup ke každé žádosti o úvěry nebo půjčky.

Tato firma také na českém nebankovním trhu působí již od roku 1999. V její nabídce najdete úvěry a půjčky a nebankovní hypotéky bez registrů.