Možnosti bankovních půjček v Brně

Brno je moravskou metropolí a druhým největším městem v republice. Možností, kde  tady získat půjčku v bance, je tedy prakticky nepřeberně. Neexistuje snad bankovní ústav, který by v Brně neměl své zastoupení. Za jakých podmínek vám který z nich půjčí? Pojďme se podívat alespoň na některé možnosti bankovních půjček v Brně blíže. Vyberme např. ty banky, které najdete hned v centru města ve známé galerii Vaňkovka.

Česká spořitelna

Půjčku od České spořitelny lze získat ve výši 20 – 600 000 korun. Za posouzení a vyhodnocení žádosti o úvěr zde zaplatíte 1% z požadované částky, maximálně však 5 000 Kč, za vedení úvěrového účtu si banka účtuje 59 Kč měsíčně. Úroky začínají již na 6,9%. Na tuto výši úrokové sazby se lze dostat při řádném splácení, neboť za každých po sobě jdoucích 12 řádně uhrazených splátek vám banka sníží úroky o 1%.

Přečtěte si zajímavý článek:  Brno – město studentů

Komerční banka

Komerční banka nabízí např. tzv. Perfektní půjčku ve výši 30 – 600 000 korun s úrokovou sazbou 15,9% p.a. Maximální doba splatnosti je 6 let a půjčka musí být vždy splácena z běžného účtu vedeného u Komerční banky. Výhodami Perfektní půjčky je fakt, že je zcela bez poplatků a lze ji získat bez zajištění, předčasné splacení je rovněž zdarma.

Sberbank

Sberbank nabízí svou Fér půjčku, a to ve výši od 10 do 500 000 korun. pravidelné měsíční splátky si lze rozložit až na 8 let, půjčka se poskytuje bez ručitele i bez zajištění, pouze v případě, že chcete dosáhnout na částku vyšší než vám váš příjem umožňuje, lze přidat spolužadatele. Za zpracování úvěru ani vedení úvěrového účtu neplatíte žádné poplatky a půjčku lze bez poplatků rovněž předčasně splatit. Při řádném splácení půjčky nabízí Sberbank svým klientům bonus.

Přečtěte si zajímavý článek:  Americké hypotéky můžete v Brně získat až na 12 místech!