Půjčky v Brně

Společnost Půjčky Ihned nabízí v Brně a okolí rychlé nebankovní půjčky. Půjčky jsou jištěny zástavním právem k nemovitosti. Tyto půjčky jsou poskytovány bez nahlížení do registru dlužníků a bez dokládání příjmů.

Výhody Půjčky Ihned

Žádost o půjčku vyplníte pomoci online žádosti na internetu a do 24 hodin budete kontaktováni pracovníkem, který s vámi projedná podmínky půjčky. Nemusíte sami volat na draze placené linky. Peníze jsou poskytovány přímo ze zdroje poskytovatele této půjčky, jsou vypláceny ihned, nečeká se na zápis do katastru nemovitosti. Běžně jsou žadateli vypláceny do 3 dnů od schválení.

Přečtěte si zajímavý článek:  Penize na směnku Brno

Účel půjčky

Tyto půjčky jsou vhodné například na družstevní byty, vyplacení exekuce, nebo dražby, protože splatnost půjčky může být až 20 let. Rovněž je možné půjčku použít na konsolidaci půjček, které už máte, a tím si snížit měsíční výdaje za splácení. Půjčky jsou sice jištěny zástavním právem k nemovitosti, ale po celou dobu splácení zůstáváte jejím vlastníkem vy.

Splácení půjčky

Splátky jsou fixní, tj. po celou dobu splácení neměnné. První splátku je přitom možné odložit až o 6 měsíců. Splátky úvěru je možné si pojistit.

Výše půjčky

Výše této nebankovní půjčky závisí na hodnotě zastavené nemovitosti. V případě, že žadatel o půjčku vlastní družstevní byt nebo byt v osobním vlastnictví či jinou nemovitost, může mu být půjčeno až 50 000 000 Kč na dobu 20 let. Pokud je na vámi zastavované nemovitosti na Listu vlastníků zástava pro jiný finanční subjekt – exekuce, dražba atp., musí být tyto zástavy z vaší půjčky vyplaceny společnosti poskytující půjčku.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vyberte si ten nejvýhodnější úvěr na auto