Bez poplatků předem a registrů peníze ihned k dispozici

Hledám nějakou slušnou a spolehlivou půjčku v Brně nebo v okolí. Měla by to být půjčka bez poplatků předem a bez ověření v registru. Peníze bych potřeboval mít k ihned k dispozici, nejpozději do konce tohoto týdne. Může mi někdo nabídnout půjčku nebo alespoň její zprostředkování?

Jsem z města Brno a potřebuji si vypůjčit 50.000 korun. Nechci platit žádné poplatky předem, dokud nebudu mít peníze v hotovosti tak určitě nic nezaplatím. Zajímají mě také jenom půjčky, kde se neprovádí ověření v registru, protože mám bohužel z minulosti jeden špatný záznam. Potřeboval bych peníze v hotovosti na ruku, momentální si nemohu nechat poslat finance na bankovní účet. Nejlepší by pro mě bylo osobní jednání, takže pokud nějaká firma nebo nebankovní společnost poskytuje půjčky a má pobočku ve městě Brno tak se mi určitě ozvěte a napište mi, za jakých podmínek bych od vás mohl získat 50000 korun a kdy bych mohl mít peníze k dispozici.

Přečtěte si zajímavý článek:  MKR Consulting - žádné plané sliby!

Karel Černý, Brno Veveří

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.