Co je to Americká nebankovní hypotéka

Jedná se o druh úvěru, u kterého potřebujete ručit svým majetkem (nemovitostí), ale nízké úroky a možnost předčasného splacení bez poplatku vám tyto drobnosti vynahradí.

Jaké výhody poskytuje Americká nebankovní hypotéka

Výhod, které poskytuje Americká nebankovní hypotéka je hned několik. Vše však záleží na poskytovateli tohoto druhu úvěru a jeho podmínek, které si nastaví. Nejčastější výhody Americké nebankovní hypotéky plynou z možnosti půjčit si peníze i v případě, že máte záznam v registru dlužníků.

To oceníte v případě, že se nemůže obrátit na banky, které registr dlužníků prověřují a v případě, že máte záznam neposkytnou vám půjčku. Společnosti, poskytující Americkou nebankovní hypotéku, se ve většině případech nezajímají o registr dlužníků. Bát se nemusíte ani v případě, že se nechcete podělit o účel vašeho úvěru. Peníze můžete využít dle libosti a podle vašich potřeb. Ať už se bude jednat o rekonstrukci domu, nákupu auta nebo k podnikatelské činnosti.

Americká nebankovní hypotéka může mít však pro někoho jednu nevýhodu. Tou je ručení nemovitosti, jako je dům, byt v osobním vlastnictví či chata. V případě, že chcete abyste získali Americkou nebankovní hypotéku, je zapotřebí ručit svým majetkem, tedy nemovitostí. To může být pro někoho velká nevýhoda, ale pokud si sečtete všechny výhody, které Americká nebankovní hypotéka poskytuje, dospějete k názoru, že se jedná o drobnou nevýhodu, která je vykoupena spoustou bonusů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Když se zpozdí mateřská...

Další výhody, které poskytuje Americká nebankovní hypotéka

Většina společností nabízející Americkou nebankovní hypotéku poskytuje ještě další výhody:

  • nulové poplatky
  • nemusíte dokládat účel
  • není potřeba prokazovat příjem
  • odhad nemovitosti je zdarma

Výše uvedené výhody se však liší podle poskytovatele. Je tedy dobré si vždy prohlídnout jednotlivé nabídky a srovnat si podmínky, které společnosti poskytují. Podle toho se dále rozhodnout a vybírat tu nejlepší nabídky Americké nebankovní hypotéky.

Kolik vám půjčí Americká nebankovní hypotéka?

Americká nebankovní hypotéka vám může poskytnout značnou sumu peněz. To vše poměrně snadno a rychle. Stejně jako u podmínek k poskytnutí nebankovního úvěru, tak i suma, kterou vám poskytnou jednotlivé nebankovní společnosti se liší. Většinou to závisí na tržní hodnotě vaší nemovitosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Potřebujete peníze? Vyzkoušejte nabídku rychlá půjčka Brno

Celková výše půjčky se však odráží v procentech, které vám nebankovní společnosti poskytnou za tržní hodnu vaší nemovitosti. Například tržní hodnota vaší nemovitosti je 1 000 000 korun. Nebankovní společnost nabízející Americkou nebankovní hypotéku vám poskytne 80% z tržní ceny vaší nemovitosti. Tedy 800 000 Kč. Procentuální výše se liší podle společnosti. Většina se však pohybuje od 50% do již zmíněných 80% z celkové tržní ceny vaší nemovitosti.

Americká nebankovní hypotéka je skvělou volbou jak získat větší obnos peněz snadno a rychle. Za minimum podmínek, získáte stejně kvalitní služby, jako poskytují bankovní domy. Navíc se nemusíte bát zamítnutí vaší žádosti. Americká nebankovní hypotéka totiž nenahlíží do registru dlužníků ani nelpí na zbytečných úředních postupů.

Americká nebankovní hypotéka možností, jak si opatřit peníze
Mizianitka / Pixabay