Vyzkoušejte férovou půjčku od společnosti Fair Credit

Společnost Fair Credit je česká společnost, která se zabývá poskytováním drobných půjček od 4 000 do 50 000 Kč. Hlavním motem společnosti, je být “férovým” hráčem, o kterého se klienti mohou opřít v případě finanční nejistoty. Služby, které společnost Fair Credit poskytuje, nabízí solidní jednání, individuální přístup a transparentní podmínky. Hesla na webových stránkách Fair Credit hovoří jasně.

Mise:
„Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, potřebnost a transparentnost, a stejný postoj očekáváme od svých zákazníků a partnerů.“
společnost Fair Credit

V případě, že se ocitnete ve finanční tísni a potřebujete si půjčit, vyzkoušejte nabídku Fair Credit a jejich službu FajnPůjčka.

Fajn půjčka od Fair Credit

Služba od Fair Credit, je hotovostní a bezhotovostní půjčka , která je poskytována skrze obchodního zástupce. Vše je vyřizování v pohodlí domova, bez zbytečného papírování. FajnPůjčka je bez-účelová a zapůjčené peníze můžete využít na cokoliv chcete. Výše půjčky se pohybuje od 4 000 do 50 000 Kč. Zápůjčku můžete splácet od 43 do 58 týdnů, vždy v týdenním režimu, podle předem stanového postupu.

Přečtěte si zajímavý článek:  V Brně pomůže JD Money

Jak zažádat o služby Fair Credit

Získat potřebné finance je velmi snadné. Stačí zavolat na infolinku Fair Credit nebo vyplnit on-line formulář a společnost se vám během pár chvil ozve. Veškeré úřední záležitosti probíhají v teple vašeho domova. Nemusíte se nikam trmácet. Obchodní zástupce Fair Credit za vámi přijde kamkoliv.

Jaké doklady potřebujete? Při podání žádosti je zapotřebí mít po ruce tři doklady. Bohatě si vystačíte s občanským průkazem, dokladem o trvalém bydlišti a výpis příjmu z posledních 3 měsíců. Nic více není potřeba.

Výhody, které nabízí Fajn půjčka

  • Snadné a rychlé podání žádosti
  • veškeré formality vyřídíte z pohodlí domova
  • půjčit si můžete až 50 000 Kč
  • systém týdenního splácení
  • v případě neschopnosti splácet nehrozí sankční poplatky
  • půjčit si můžete na cokoliv
  • nepotřebujete ručitele

Bydlím na vesnici, která má špatné spojení do města. Potřebovala jsem si půjčit peníze. Našla jsem společnost Fair Credit, která nabízí setkání s obchodním zástupcem. Domluvila jsem si schůzku, rychle jsem vyřídila potřebné formality a během chvíle jsem měla potřebné finance.
Markéta H. Řepníky

Jak dlouho a kolik budu splácet Fajn Půjčku?

Fair Credit nabízí pohodlné splácení. Po celou dobu pro vás bude k dispozici obchodní zástupce. Ten od vás bude vybírat splátky. Vše bude probíhat v pohodlí domova. Délka splácení závisí na vašem výběru. Splácet můžete v rozmezí 43 nebo 58 týdnů. Díky tomu se odvíjí i celková splatná částka. Ta záleží na domluvené půjčce a době splácení.

Přečtěte si zajímavý článek:  Potřebujete peníze? Vyzkoušejte nabídku rychlá půjčka Brno

Již před podpisem smlouvy však víte, kolik a kdy přesně máte vše splatit. Fair Credit je férové jednání a transparentní přístup bez rozdílu.

Fair Credit - férová půjčka
Fair Credit – férová půjčka