Fastfin půjčka – návod jak požádat o půjčku

Česká společnost FinFast s.r.o. nabízí rychlé půjčky FastFin. Tato krátkodobá nebankovní půjčka je vám k dispozici až do výše 12000,- Kč. Navíc je zde spousty bonusů za zodpovědné splácení. Společnost klade důraz na etické a transparentní jednání. K získání půjčky stačí pouze splnit schopnost splácet přijímané závazky. Nic víc není potřeba. FastFin půjčka je dostupná pro každého.

První FastFin půjčka zdarma

Pokud žádáte o první FastFin půjčku, budete ji mít zdarma. Tato služba je zavedena především proto, abyste si vyzkoušeli jak rychlá půjčka funguje. Pokud jste nový klient, FastFin půjčka vám nabídne až 5000,- Kč na 28 dní. Po uplynutí této doby vrátíte opět 5.000,- Kč. Náklady na půjčku jsou 0,-Kč. Neplatíte tedy ze vedení účtu ani žádné jiné poplatky či úroky.

Jak získat rychlou půjčku?

Možností, jak se získá FastFin půjčka je hned několik. Podat žádost můžete přes internet nebo pomocí SMS. Obě metody mají trošku rozdílný postup registrace a vyplnění formuláře. Níže jsou více rozepsané obě možnosti, jak se získá FastFin půjčka.

Přečtěte si zajímavý článek:  Pujcka 5000 ihned i pro nezaměstnané

Jak získat rychlou půjčku přes internet?
První krok vás navedete na registraci. Vyplníte krátký dotazník. Poté zašlete ověřovací platbu 1,-Kč z vašeho osobního účtu podle instrukcí, které obdržíte v emailu. Bankovní účet musí být vás vlastní a vedený na vše jméno. V případě, že máte pouze dispoziční právo k účtu nebude vám registrace ani žádost o půjčku schválena.

Nenechte se napálit a poznejte výhody a nevýhody bankovních půjček.

Druhý krok vás zavede k přihlášení do systému FastFin.cz. V momentě kdy dorazí ověřovací platba, vám budou zaslány přihlašovací údaje do systému k Fastfin půjčce. Pomocí SMS zprávy vám přijde vaše uživatelské ID. Na email vám pak dorazí heslo. V prvním přihlášení zároveň budete vyzváni k vytvoření vlastního unikátního hesla.

Nyní už zbývá poslední krok a FastFin půjčka je vaše. Vyberete si nejvhodnější variantu z nabídky půjček. Poté vyplníte krátký doplňující dotazník a vše potvrdíte zadáním vašeho unikátního hesla. Následně jen čekáte o vyhodnocení žádosti o půjčku, které vám bude zasláno pomocí SMS zprávy. Jakmile se půjčka schválí budou vám zaslány peníze na váš bankovní účet.

Jak se získá Fastfin půjčka pomocí SMS?

O půjčku lze zažádat i pomocí SMS. To je však možné v případě, že máte za sebou již první půjčku. Pokud ne, musíte využít pouze možnosti podání žádosti přes internet.

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobé nebankovní půjčky Brno bez poplatku předem

V prvním kroku máte registraci na internetu za sebou. Druhý krok spočívá ve vyplnění SMS zprávy s žádostí o půjčku. Ta musí obsahovat klíčové slovo FA PROSIM, vaše uživatelské ID, výši zvolené půjčky v číslech a dobu splácení ve dnech. Vše je oddělené mezerami.

Správně vyplněná žádost vypadá například takto: FA PROSIM UŽIVATELSKÉ ID 2000 28

Pokud je vše vyplněno správně a žádost je schválena, přijde vám SMS zprávou kód, který musíte do 1 hodiny od obdržení kódu odeslat v SMS zprávě na číslo 733 787 199 ve tvaru: FA POTVRZUJI KÓD ŽÁDOSTI O PŮJČKU

Nyní jen stačí vyčkat až vám dorazí peníze na účet. FastFin půjčka je jednou z nejlepších a nejrychlejších možností, jak si půjčit peníze před výplatou.

Fastfin.cz
Fastfin.cz