Bankovní půjčky jsou čím dál výhodnější

Bankovní půjčky rozhodně nemusejí být nějakým podlým strašákem, který čeká na to, až budete v platební neschopnosti. Je to právě naopak, banky se snaží o to, aby jejich podmínky byly natolik výhodné, že v budoucnu budete sjednávat půjčku další, když to bude třeba. Prostě v duchu – náš zákazník, náš pán.

Dáme Vám skvělé srovnání

Nebojte se, protože jsme tu pro Vás! Pokud se obáváte, že si nevyberete tu nejlepší nabídku na trhu, tyhle myšlenky hoďte ihned za hlavu a rozklikněte si náš srovnávač. Co byste řekli třeba na tuhle variantu – GeMoney půjčka? Jaké jsou její parametry a náležitosti? Nebojte, hned si vše představíme trochu podrobněji.

Nemusíte navštěvovat pobočku banky, což bylo v minulosti hodně úmorné a stálo to spoustu drahocenného času. Půjčit si lze sumu v rozmezí 20 a 800 tisíc korun, takže variabilita přímo obrovská. A co dál? Nebojte, teď přijde to nejlepší – úroková sazba začíná na pouhých sedmi procentech, což je jedna z nejlepších nabídek na našem trhu. Maximální doba splatnosti navíc činí deset roků! Vyřízení je otázkou několika málo minut, online žádost nic neskrývá a je opravdu jednoduše řešená, během pár okamžiků bude vyplněná. A předčasné splacení dluhu? Není vůbec žádný problém, navíc to budete mít bez sankcí!

Přečtěte si zajímavý článek:  Jak si sjednat výhodnou studentskou půjčku?

Banka půjčí obecně na nízký úrok

Pokud si chcete půjčit peníze, banka je nepochybně dobré řešení. Na rozdíl od nebankovních společností totiž poskytne výrazně nižší úrok, na peníze ale nesmíte spěchat, protože celý ten kolotoč převodu finančních prostředků může trvat i pár dnů. Pojďme si dát jeden příklad za všechny, jedna z těch „nových“ bank by se Vám ráda představila.

Přečtěte si zajímavý článek:  Vyberte si ten nejvýhodnější úvěr na auto

Air Bank půjčka je prostě fenoménem posledních dnů a měsíců. Jaké má parametry? Inu, půjčit si můžete sumu až do výše 600 tisíc korun, doba splatnosti se v případě potřeby natáhne až do osmi roků. Vyřízení samozřejmě zcela zdarma, úroky začínají těsně pod sedmiprocentní hranicí. Takže sečteno a podtrženo, je to prostě paráda, kterou si nelze jen tak nechat ujít! Předčasné splacení bez zbytečných poplatků, peníze přistanou na bankovním účtu velmi brzy.

mini-Dollarphotoclub_67896249