Půjčka od České spořitelny Brno

Půjčky od České spořitelny jsou dostupné nejenom pro Brno ale i pro celou ČR. Na území města Brno najdete pobočky České spořitelny na dvaceti místech. Na všech pobočkách jsou pak poskytovány půjčky od České spořitelny na různé účely a použití

Hlavní nabídkou půjčky od České spořitelny je hotovostní půjčka, která může být až do výše půl miliónu korun a je určena pro jakékoliv soukromé finanční potřeby, půjčka tedy může být použita na cokoliv. Peníze od České spořitelny získáte v hotovosti nebo mohou být převedeny na bankovní účet žadatele o poskytnutí půjčky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Americké hypotéky můžete v Brně získat až na 12 místech!

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální dávky: Práce načerno, na co si dát pozor?

Mezi podmínky pro získání půjčky od České spořitelny patří ověření totožnosti pomocí platných doklad (pas, občanka, řidičský průkaz) a dále také musí zájemce o získání půjčky doložit svoji schopnost splácet – což může znamenat doložení příjmu nebo také ověření v registru úvěrů a půjček. Pokud má žadatel bankovní účet u České spořitelny, pak zpravidla není vyžadováno potvrzení příjmu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Poštovní spořitelny Brno

Pro více informací o pobočkách nebo nabídce půjčky od České spořitelny se podívejte na webové stránky České spořitelny, které najdete na http://www.csas.cz.

Pokud Vám nevyhovují podmínky na získání půjčky od České spořitelny, tak se můžete podívat na další nebankovní půjčky online na tomto webu nebo si vybrat z naší nabídky nebankovní půjčky bez doložení příjmů.