Půjčka od České spořitelny Brno

Půjčky od České spořitelny jsou dostupné nejenom pro Brno ale i pro celou ČR. Na území města Brno najdete pobočky České spořitelny na dvaceti místech. Na všech pobočkách jsou pak poskytovány půjčky od České spořitelny na různé účely a použití

Hlavní nabídkou půjčky od České spořitelny je hotovostní půjčka, která může být až do výše půl miliónu korun a je určena pro jakékoliv soukromé finanční potřeby, půjčka tedy může být použita na cokoliv. Peníze od České spořitelny získáte v hotovosti nebo mohou být převedeny na bankovní účet žadatele o poskytnutí půjčky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kde si výhodně půjčit v Brně

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální dávky: Práce načerno, na co si dát pozor?

Mezi podmínky pro získání půjčky od České spořitelny patří ověření totožnosti pomocí platných doklad (pas, občanka, řidičský průkaz) a dále také musí zájemce o získání půjčky doložit svoji schopnost splácet – což může znamenat doložení příjmu nebo také ověření v registru úvěrů a půjček. Pokud má žadatel bankovní účet u České spořitelny, pak zpravidla není vyžadováno potvrzení příjmu.

Pro více informací o pobočkách nebo nabídce půjčky od České spořitelny se podívejte na webové stránky České spořitelny, které najdete na http://www.csas.cz.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kde si výhodně půjčit na dovolenou?

Pokud Vám nevyhovují podmínky na získání půjčky od České spořitelny, tak se můžete podívat na další nebankovní půjčky online na tomto webu nebo si vybrat z naší nabídky nebankovní půjčky bez doložení příjmů.