Jedna z nejvýhodnějších hypoték v Brně

Hledáte skutečně výhodnou hypotéku? Nechcete už slyšet žádné plané sliby, ale vidět skutečně pravdivé důkazy? Je pro vás hypotéka životně důležitá? Potom navštivte mBank. Jedná se totiž o jednu z mála bank, která pouze neslibuje, ale skutečně koná. U mBank máte garantovanou úrokovou sazbu ve výši 2,09%. Takovou úrokovou sazbu nikde jinde nenajdete!

Jaké další výhody přináší hypotéka od mBank??

Samozřejmě že úrokovou sazbou to u mHypotéky nekončí! Dále máte vyřízení a poskytnutí hypotéky naprosto zdarma, založení a vedení vašeho úvěrového účtu taktéž zdarma, samozřejmé je i čerpání hypotéky bez jakýchkoliv dalších poplatků, zdarma jsou i elektronické výpisy z účtu, výjimkou nejsou ani mimořádné splátky do výše 20% ročně zdarma a v neposlední řadě i možnost využít hypotéku na refinancování, rekonstrukci, konsolidaci nebo vyrovnání.

Přečtěte si zajímavý článek:  Penize na směnku Brno

Jaké jsou podmínky pro získání mHypotéky?

Podmínky jsou nedílnou součástí každého finančního produktu. Výjimkou není ani mHypotéka, kterou si může sjednat pouze fyzická osoba starší 18 let se stálým zdrojem příjmů. Půjčit si takto můžete minimálně 200 000 korun nebo až 100 % hodnoty zastavované nemovitosti. Takže pokud má vaše nemovitost hodnotu například 5 000 000, můžete si půjčit klidně i tuto maximální částku. Pokud nechcete dokládat příjem, můžete si půjčit maximálně do 50 % hodnoty zastavované nemovitosti.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky Brno pro nezaměstnané

Je tedy stálý příjem nutností?

Pro vaše dobro je rozhodně lepší mít stálý příjem. Pokud jej nemáte, raději si nepůjčujte žádné vysoké částky, ale pouze takové, které vám vystačí na to nejnutnější. Samozřejmě, že vás nikdo k ničemu nenutí a pokud nechcete, nemusíte svůj příjem vůbec dokládat, jak už bylo napsáno výše. Vše je tedy pouze na vás!