Americké hypotéky můžete v Brně získat až na 12 místech!

Pokud se právě rozvádíte a potřebujete se vypořádat ze společného jmění manželů, nebo si chcete koupit nové auto, odešla vám zrovna pračka nebo lednička, či máte-li prostě větší výdaje, můžete se obrátit na jakoukoliv banku. V poslední době jsou totiž velice oblíbené Americké hypotéky, které získáte na cokoliv, a to pouze za zástavu vaší nemovitosti.

Americké hypotéky poskytuje i ČSOB

Jednu takovou si můžete sjednat také u ČSOB. Ta poskytuje tento typ půjček až na 12 místech v celém Brně, a to na částky začínající na 200 000 Kč a konče na 5 000 000 Kč, což by mělo odpovídat 70 % hodnoty zastavované nemovitosti. Díky Americké hypotéce tedy získáte dostatek finančních prostředků na cokoliv, co jen v současnosti potřebujete. Americká hypotéka je totiž poskytována naprosto bezúčelně, takže se nemusíte bát, že byste ji třeba museli použít pouze na bydlení apod.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru, potřebuji peníze - co teď?

Co byste měli vědět o Americké hypotéce od ČSOB?

Tento úvěr od ČSOB budete muset splatit nejdříve za tři roky a nejpozději za dvacet let. Máte tedy dostatek času všechny půjčené peníze vrátit. Navíc budete mít mnohem výhodnější úrokové sazby oproti například klasickým spotřebitelským úvěrům. Dále budete moct využít i mimořádnou splátku, což je výhodné zejména pro ty, co chtějí mít splácení půjčky rychle z krku. V neposlední řadě budete muset splňovat podmínku plnoletosti, ale zároveň být v poslední den splatnosti tohoto úvěru mladší 70 let. Samozřejmě také budete muset dodat potvrzení vašeho příjmu, vlastnit nemovitost a také budete muset splňovat i další podmínky, které vám však budou sděleny až v bance.

Přečtěte si zajímavý článek:  Hledam pucku pro nezaměstnané