Kde si výhodně půjčit na dovolenou?

Doba letních radovánek se neúprosně blíží a zbývají již pouze necelé dva měsíce k hlavním letním měsícům. Pokud tedy patříte k těm šťastnějším a máte peníze, nemusíte nic řešit. Pokud jste v té druhé skupině jako většina je na čase začít přemýšlet, kde si výhodně obstarat peníze na dovolenou.

Půjčte si peníze snadno a rychle u nebankovních společností

Žijeme však v pokročilé době a peníze můžeme sehnat výhodně, dokonce během malého okamžiku z pohodlí našeho domova.  Jak tedy na to? Můžete si vybrat z rozsáhlé nabídky půjček od nebankovních společností. Nebankovní společnosti vyřídí vaši žádost během několika minut! Stačí zavolat nebo vyplnit pár informací a už sedíte v letadle na vysněné místo odpočinku!

Přečtěte si zajímavý článek:  Komu jsou určeny krátkodobé půjčky?

Nemusíte se vůbec bát podvodu, protože i nebankovní společnosti mají v České republice dlouholetou tradici. K známým firmám můžeme jmenovat například Cetelem nebo Home credit.

Využijte možností kreditní karty

Pokud nebankovním společnostem příliš nedůvěřujete, využijte možností kreditní karty. Kreditní karta je výhodná z důvodu tzv. bezúročného období. Pokud do konce zmíněného období splatíte vypůjčenou částku, neplatíte žádné úroky navíc. Dále můžete využít výhody obchodních partnerů firmy, kde si kreditní kartu zřídíte. V neposlední řadě také jistě oceníte výhodný kurz pro směnu peněz z kreditní karty, který je v zahraničí velmi podstatným bonusem!

Kontokorent

Další možností, jak odjet na dovolenou je kontokorent. Pomocí přečerpání účtu si můžete vybrat částku, kterou si ujednáte ve smlouvě s bankou. Nejvýhodnější cesta ke kontokorentu je pomocí banky, kde máte zřízen váš běžný účet. Stačí podepsat smlouvu a můžete čerpat peníze každý měsíc. Za vypůjčené peníze pak platíte úroky dle výše vypůjčené splátky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Raiffeisenbanky Brno

Klasická půjčka u bankovní společnosti                     

Pokud prokážete, že máte dostatečně vysoký příjem a žádný záznam v registru dlužníků, můžete využít půjčky v bankovní společnosti.