Nebankovní půjčky pro podnikatele

Podnikáte a hledáte finanční prostředky pro vaši firmu nebo živnost? Nabízíme nebankovní půjčky pro podnikatele. Finance od nás mohou sloužit jako krátkodobý provozní úvěr. Nebo to mohou být půjčky na investice, nákup nového vybavení či skladových zásob.

Naše nebankovní půjčky pro podnikatele nabízíme ve dvou kategoriích. Buď to jsou neúčelové půjčky. V tom případě si od nás můžete půjčit peníze a použít je na libovolné výdaje. Druhou možností je pak účelová půjčka pro podnikatele. Pokud nám sdělíte konkrétní účel použití peněz (nákup počítačů, nářadí nebo jiného vybavení, zaplacení faktur za skladové zásoby aj.) můžeme vám nabídnout i vyšší sumu peněz nebo výhodnější podmínky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka Investor

Půjčky pro podnikatele poskytujme buď na směnku nebo na základě zástavy nemovitosti či vybavení vaší firmy nebo provozovny. Půjčky poskytujeme běžně v rozsahu od 100 tisíc korun do 3 miliónů korun. V individuálních případech je ale možné dohodnout i jiné podmínky nebo jinou výši půjčky.

Naše nebankovní půjčky pro podnikatele jsou určeny jako pro OSVČ, tak i pro všechny další podnikající subjekty. Pokud máte zájem o podrobnější informace nebo vypracování nabídky s konkrétními parametry půjčky, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu, emailem nebo telefonem. Můžete se na nás obránit 24 hodin denně. Pokusíme se vaši žádost vyřídit tak rychle jak jen to bude možné.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka v hotovosti ihned až 1 milión KČ

POZOR: soukromé půjčky pro běžné občany neposkytujeme. K získání půjčky od nás je nutné být podnikatel, OSVČ. Musíte být firma nebo mít živnostenský list.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.