Rychlé půjčky Brno bez příjmů

Rychlé získání peněz i bez příjmů inzeruje nejenom pro Brno velké množství firem. Nabídka na půjčky a úvěry zahrnuje jak bankovní, tak i nebankovní zdroje peněz. Pokud ale hledáte rychlé řešení vaší finanční situace a musíte se zaměřit na nabídky peněz bez příjmu, pak byste měli být opatrní.

Půjčky bez příjmů v bance

Půjčku bez dokládání příjmu vám poskytnou některé banky v případě, že u nich máte vedený běžný účet a dobrou platební morálku nebo historii finančních transakcí, Pokud si například do banky necháte posílat pravidelně svoji výplatu, tak potom většina bank při žádosti po poskytnutí rychlé půjčky nebude požadovat doložení nebo ověření příjmu.

Půjčka určena právě Vám: Okamžité půjčky nebo také Krátkodobé půjčky bez registru.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky Brno do 24 hodin

Nebankovní půjčky bez příjmů

Pokud ale máte nízké příjmy nebo máte problém s prokázáním vašeho příjmu, tak je pravděpodobné že vám žádná banka nepůjčí. V takovém případě se ale můžete obrátit na různé nebankovní instituce, které nabízejí půjčky bez příjmů.

V široké nabídce, jaká je aktuálně k dispozici na českém nebankovním trhu, se dají najít i poměrně výhodné nabídky na zprostředkování nebo zajištění půjčky bez příjmů. V zásadě se ale jedná pouze o 3 typy nabídek.

Půjčky bez příjmů, ale se zástavou

Buď jsou nabízeny půjčky, kde není požadováno doložení příjmu, ale nebankovní firma, která takový úvěr nabízí, požaduje zaručení poskytnuté hotovosti zastavením nemovitosti. To je asi nejčastější případ, se kterým se můžete setkat. Pokud zastavíte nemovitost, tak potom už nikdo neřeší, jaké máte příjmy, a dostanete peníze v hotovosti ihned, nebo během několika dnů

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky Brno pro nezaměstnané

Úvěry bez příjmu ale jen na menší částku

Další nabídka jsou pak půjčky bez příjmů, které se hodí třeba i pro nezaměstnané nebo ženy na MD či pro studenty. V takovém případě ale většinou nebankovní instituce nabízejí jen poměrně omezené finanční prostředky, Výše takové nezajištění půjčky bez příjmů zpravidla není více než 50 0000 Kč.

Třetím typem nabídky půjčky bez příjmu, se kterým se můžete setkat, jsou pak různé podvodné a neseriózní inzeráty, které požadují zaplacení poplatku předem, nebo třeba zavolání na telefonní číslo které začíná 900 tedy placená linka. Pokud hledáte poskytnutí půjčky bez příjmů, tak na podobné nabídky byste si měli dávat mimořádně velký pozor