5 důvodů, proč zvolit nebankovní půjčky

Pohráváte si s myšlenkou na nebankovní půjčku? Bojíte se však rizik, které nebankovní půjčky skýtají? Máme pro vás 5 důvodů, proč místo do banky zamířit s žádostí o půjčku k nebankovním společnostem. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná.

Důvod č. 1 – půjčí takřka všem

Pobíráte invalidní důchod? Studujete nebo si užíváte mateřství a věcí s ním souvisejících? Drtivá většina nebankovních společností vám i přesto, že nemáte pravidelný příjem z hlavního pracovního poměru, finanční injekci poskytne.

Přečtěte si zajímavý článek:  SMS půjčka ihned úplně každému – to je půjčka u EverydayPlus

Důvod č. 2 – výhodnější podmínky než banka

Ačkoli se to zdá nepravděpodobné, řada nebankovních společností nabízí o mnoho výhodnější podmínky, než bankovní domy. Také přístup ke klientům je značně rozdílný. Banky obsluhují statisíce klientů, „nával“ u nebankovních společností je o dost menší.

Důvod č. 3 – půjčí vám i se záznamem v registru dlužníků

Pokud máte záznam v registru dlužníků, na půjčku od banky zapomeňte s okamžitou platností. Raději se obraťte na nebankovní společnost, kde je šance na získání půjčky značně vyšší. Některé společnosti totiž do registrů vůbec nenahlížejí a to, zda zde máte záznam, není pro poskytnutí půjčky rozhodující.

Důvod č. 4 – vše vyřídíte z pohodlí svého domova

Drtivá většina nebankovních společností již na svých stránkách uveřejňuje online formuláře, které stačí vyplnit, odeslat a počkat si na její schválení. Nemusíte nikam chodit, domlouvat se na osobních schůzkách, vše jednoduše vyřídíte pěkně z pohodlí svého domova.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Komerční banky Brno

Důvod č. 5 – peníze rychle na účtu

Schválení online žádosti zpravidla trvá několik málo hodin. Pokud vám byla žádost schválena, pak své peníze můžete mít na bankovním účtu zpravidla do druhého dne. Vše samozřejmě záleží na bance, u které máte veden svůj účet.

Tak co? Potřebujete snad další důvody, proč zvolit nebankovní půjčku?