Půjčky nezaměstnaným

Můžete mi prosím poradit, kdo poskytuje půjčky nezaměstnaným? Jsem bohužel momentálně bez práce. Hledám si práci a jsem registrovaný na ÚPÁCH jako nezaměstnaný. Mám jen malou podporu, a když jsem byl sociálce žádat o nějaký přídavek, nebo doplatek do životního minima, tak se mi tam vysmáli. Prý musím vystačit s tím jaká, je moje podpora v nezaměstnanosti. Tak bych si potřeboval půjčit peníze a hledám půjčky nezaměstnaným. Moje podpora je momentálně méně, než to co musím každý měsíc zaplatit na nájem a bohužel jsem si nic nenašetřil, abych to nějak přežil.

Přečtěte si zajímavý článek:  Pujcka 5000 ihned i pro nezaměstnané

Pokud prosím někdo víte, kde půjčí peníze i nezaměstnaným tak mi poraďte, Jsem v zoufalé situaci, protože nevím z čeho zaplatit nájem a když ho nezaplatím tak mě taky mohou vyhodit na ulici. Hledám si novou práci a mám už rozjednáno několik nabídek, takže si myslím, že nejpozději do konce měsíce bych mohl nastoupit do nové práce. Pak už budu schopný nějak vyjít a mohl bych i začít splácet půjčku. Myslím, že bych nepotřeboval půjčit moc peněz. Stačilo by mi jen 10000 nebo 20000 korun abych nějak vydržel do té doby, než si seženu novou práci. Moc prosím o radu kde najít půjčky nezaměstnaným!

Přečtěte si zajímavý článek:  Brno – město studentů

Petr Sloboda, Brno Královo Pole

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.