Půjčka od GE Money banky Brno

Jednou z možností na získání půjčky v lokalitě Brno je i nabídka od GE Money Banky. Ta má pro Brno hned 11 poboček po celém městě a ve všech se můžete obrátit na pracovníky GE Money Banky a domluvit se s nimi na sjednání půjčky.

Tato banka má ve své nabídce tři hlavní finanční produkty pro běžné občany. Je to především Express půjčka, která je určena na cokoliv a umožňuje i delší dobu splácení. Dále pak u GE Money Banky najdete i nabídku na konsolidace půjčky, která je určena především pro ty zájemce, kteří mají více úvěrů a chtějí je sloučit do jednoho.  Dále pak GE Money nabízí ještě možnost přečerpání běžného účtu – Flexi kredit, což se hodí, pokud čas od času potřebujete mít finanční rezervu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Americké hypotéky můžete v Brně získat až na 12 místech!

Půjčka určena právě Vám: Peníze dnes nebo také Kreditní karta.

Půjčka od GE Money Banky je poskytována i bez ručitele nebo bez zástavy. K vyřízení pak potřebujete jen základní doklady totožnosti jako OP, pas nebo řidičák. Poklud navíc máte účet od GE Money bank ta ani nebudete potřebovat dokládat svoje příjmy (tedy v případě že si na účet do GE Money necháváte posílat výplatu), v opačném případě po vás budou chtít doložení příjmu. Také musíte počítat s tím, že banka si bude ověřovat vaši schopnost splácet třeba nahlížením do registrů.

Více informací a podmínky, za kterých je možné, aby vám byla poskytnuta půjčka od GE Money Banky najdete na webu této banky na adrese http://www.gemoney.cz/

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Komerční banky Brno

Nezaujala vás nabídka této banky? Hledáte spíše nebankovní půjčky bez dokazování příjmu nebo bez ověřování v registrech? Pak i pro vás máme nabídku. Na tomto webu najdete i další nabídky, které zahrnují i nebankovní úvěry a půjčky, nebo také půjčky na směnku, kdy hotovost dostanete ihned. Tak neváhejte a podívejte se i na další nabídky.