Snižte si splátky a ještě dostanete tablet!

Máte obrovské měsíční splátky, které každý měsíc zvládáte čím dál tím hůř? Pak sáhněte po jednoduchém prostředku, a to po refinancování půjčky. To můžete provést u nejrůznějších finančních subjektů, avšak pouze jeden z nich vám ještě navrch přidá tablet jako dárek. Jedná se o Equa bank, kterou najdete v Brně na třech místech.

Refinancujte, ušetřete a ještě dostanete tablet

Jak už tedy bylo okrajově zmíněno výše, je refinancování půjčky změna stávajících úvěrových podmínek. Nejčastěji si můžete změnit výši splátek, dobu splatnosti, úrokovou sazbu či poplatky za půjčku. To všechno může ve výsledku činit až 25% slevu na půjčce. Jedná se tedy o velice výhodný prostředek, jak nejen ušetřit, ale jak také rychle ulevit své peněžence.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka v Brně od HK Investment s.r.o.

Equa bank toho nabízí mnohem víc

Jenže u Equa bank toho najdete ještě mnohem víc. Můžete se například připojistit proti neschopnosti splácet, můžete si připůjčit další finanční prostředky nebo si můžete převést půjčku z jakéhokoliv ekonomického subjektu právě k Equa bank. Získáte tak tedy naprosto nejlepší a nejvýhodnější půjčku na trhu, kterou budete mít rychle a snadno splacenou.

Kolik refinancováním ušetříte?

Equa bank slibuje, že s refinancováním ušetříte v průměru přes 20 000 Kč. Je to ale skutečně reálná částka, se kterou můžete do budoucna počítat? Uvedeme si tedy velice jednoduchý příklad. Před rokem jste si půjčili 400 000 Kč u České spořitelny. Při nastavených měsíčních splátkách ve výši 9 039 Kč a době splatnosti na pět let vám v současnosti ještě zbývá doplatit 338 900 Kč. Právě tuto částku si můžete převést k Equa bank, kde celkem ušetříte 15 792 Kč a výše měsíční splátky vám klesne na 8 710 Kč.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru, potřebuji peníze - co teď?