Servis24 přihlášení na účet skrze internetové bankovnictví

Servis24 je internetové bankovnictví od České spořitelny. Díky této službě máte možnost spravovat své finance bez nutnosti navštívit kamenné pobočky České spořitelny. Služba Servis24 přihlášení na účet, jejíž funkčnost byla popsáná, vám umožní mít pod kontrolou všechny transakce na vašem účtu z pohodlí domova, z práce nebo na dovolené. Služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celý rok.

Servis24 přihlášení na účet je snadné

Bez ohledu na otevírací dobu poboček České spořitelny, můžete zaplatit všechny své účty a složenky. Jednoduše se stačí přihlásit do své internetové banky. Servis24 přihlášení na účet má velmi jednoduché prostředí a orientace je snadná. Díky tomu můžete obsluhovat své účty z jakéhokoliv místa. Stačí mít jen stabilní internetové připojení.

Jednoduchá obsluha a bezpečný Servis24 přihlášení na účet

  • Jednoduché ovládání – Internetová banka je navržena pro co nejlepší uživatelské ovládání. Veškeré informace jsou přehledně srovnané na jednom místě. Produkty a potřebné funkce máte tak vždy po ruce.
  • Bezpečnost – Ochrana vašeho bankovního účtu a vašich peněz je samozřejmostí. Autorizované platby ochrání vaše peníze i v případě, že někdo zcizí vaše heslo.
  • Servis24 vám šetří čas a peníze – Servis24 vám šetří čas. Nemusíte se trmácet na kamenné pobočky České spořitelny. Jednoduše zadáte platbu v pohodlí domova. Navíc ušetříte i spoustu peněz. Platby zadané skrze internetové banky jsou často zdarma nebo levnější, než na kamenné pobočce.
Přečtěte si zajímavý článek:  COFIDIS půjčka bez registru Brno

Co vám Servis 24 dále nabízí

Skrze Servis 24 přihlášení na účet máte hned několik služeb, které můžete provádět. Jednou z nejčastějších možností jsou klasické bankovní činnostmi jako je provádění plateb. Další možnosti je sledování pohybu na účtu či elektronické výpisy. Dále si můžete pomocí Servisu24 sjednat půjčku, vyřídit kontokorent nebo se nechat výhodně pojistit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky před výplatou mají velmi mírná pravidla

Spravování platebních karet, je další službou, kterou Servis24 přihlášení na účet nabízí. Na internetové bance máte kompletní přístup ke svým kreditním a debetním kartám. Můžete si jednoduše a rychle změnit limity pro platby na internetu, pro výběr hotovosti v bankomatu a spoustu dalšího. Nově je i zavedena služba pro podnikatele. Ta nese název e-faktura a pomoci ní, můžete platit faktury, složenky, pojistné a další platby týkající se vašeho podnikání.

Servis24 přihlášení na účet vám usnadní správu vašich financí

Pro ještě lepší ovládání internetového bankovnictví Servis24 je tu možnost nastavit si oblíbené položky na hlavní stránku. Máte tak vše důležité ihned po ruce. K častým příkazům a platbám lze nastavit opětovné odesílání. Nestane se vám, že byste zapomněli něco včas zaplatit. Pro sledování rodinného rozpočtu, je zde grafické znázornění příjmů a výdajů.

Servis24 internetové bankovnictví
Servis24 internetové bankovnictví