MKR Consulting – žádné plané sliby!

Brněnská společnost MKR Consulting se mimo jiné věnuje i poskytování úvěrů. jde o ryze českou nebankovní společnost, která není pouze zprostředkovatelem, ale poskytuje svým klientům peníze z vlastních zdrojů. Obrátit se na ni mohou i klienti, kteří u bank neuspěli, neboť MKR je velice flexibilní, a také ti, kteří potřebují peníze rychleji, než jim je banka je schopna poskytnout. K půjčování přistupuje MKR Consulting velice zodpovědně, zájemci nemusí volat na žádná předražená telefonní čísla začínající 900…, dopředu nehradí žádné poplatky za zprostředkování půjčky, po schválení půjčky není potřeba zřizovat na účtu inkaso.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od společnosti s výbornou pověstí

Jednoduchá půjčka

Půjčka od MKR Consulting má velice jednoduchá pravidla a smlouvu si můžete prostudovat předem na internetu, což je něco, s čím se u jiných nebankovních ústavů nesetkáte. poskytuje se bez prokazování příjmů, bez poplatků a nečekají vás žádné skryté nástrahy. Online požádáte z pohodlí svého domova a po posouzení vaší žádosti, které je samozřejmě zdarma, vás společnost ihned sama kontaktuje. Pro nové klienty je maximální výše půjčky stanovena na 5 000 korun, vyšší částky se řeší vždy individuálně. půjčky se poskytují na základě smlouvy zletilým občanům ČR, přičemž k zápisům v registrech dlužníků se nepřihlíží. Splatnost půjčky je 1 – 3 měsíce a zaplatíte 150 korun za každý měsíc z každé půjčené tisícikoruny.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kontokorent – záchrana nebo cesta ke zkáze

Úvěry ručené nemovitostí

V nejbližší budoucnosti se MKR Consulting chystá významným způsobem rozšířit svou nabídku finančních služeb o úvěry nad 100 000 korun zaručené nemovitostí. Při poskytnutí těchto úvěrů nebudou rozhodující již stávající exekuce a úroková sazba by se měla pohybovat mezi 16 – 21%.