Půjčka od Poštovní spořitelny Brno

Půjčky od Poštovní spořitelny jsou propagovány pod jménem ERA půjčka a jsou poskytovány bez zajištění nebo bez jakéhokoliv poplatku předem za poskytnutí půjčky. O půjčku od Poštovní spořitelny můžete zažádat na pobočce Poštovní spořitelny. Pro Brno má spořitelna dvě pobočky, a další místa kde, se dá vyřídit půjčka, jsou také na některých poštách.

Nabídky od Poštovní spořitelny zahrnuje půjčky na cokoliv nebo také půjčky na bydlení, kreditní kartu ERA či hypotéku na koupi nějaké nemovitosti. Klasická půjčka – spotřebitelský úvěr je pak nabízena na použití na cokoliv, nikdo po vás nebude chtít vědět, na co získané peníze použijete.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Komerční banky Brno

Půjčka určena právě Vám: Půjčíme vám peníze nebo také Půjčka ihned 50000 Kč

Půjčka od Poštovní spořitelny může být až do výše 300000 korun bez zajištění nebo také 600000 korun ale v tom případě už není půjčka bez ručitele. Peníze pak žadatel zpravidla dostane na svůj bankovní účet u spořitelny. Mezi podmínky pro poskytnutí financí pak patří klasické ověření totožnosti nebo také doložení příjmu.

Pro více informací o podmínkách úvěrů od spořitelny se můžete podívat na webové stránky, které najdete na adrese http://www.postovnisporitelna.cz/

Přečtěte si zajímavý článek:  Možnosti bankovních půjček v Brně

Pokud spíše hledáte poskytnutí půjčky bez dokladů o příjmu nebo bez ověření v registru tak se podívejte i na další nabídky na nebankovní půjčky a úvěry, které najdete v dalších sekcích na tomto webu. Všechny nabídky jsou vybrány a určeny především pro Brno a okolí