Půjčky pro ženy na MD

Dobrý den, jsem samoživitelka dvou malých dětí a jsme momentálně na mateřské dovolená (na MD). Potřebovala bych si půjčit menší částku v hotovosti a zajímalo by mě, jaké jsou nejvýhodnější půjčky pro ženy na MD.

Zjistila jsem, že když jsem doma, bez práce tak mi v bance nechtějí půjčit. Chtěla jsem si tam požádat o kreditní kartu, nebo o kontokorent k běžnému účtu, protože čas od času potřebuji zaplatit nějaké nákupy nebo jiné výdaje, a chtěla bych mít nějakou finanční rezervu. Podle banky ale nemám dostatečné příjmy a bez zaměstnání mi prý nic nepůjčí.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlá půjčka 5000 Kč bez doložení příjmu

Tak by mě zajímalo, jestli jsou nějaké jiné možnosti, jak si žena na MD může půjčit peníze. Nepotřebuji teď zrovna akutně peníze, ale chtěla bych vědět, jak na tom jsem. Viděla jsem několik nabídek na půjčky pro ženy na MD, ale většinou to byly jen krátkodobé úvěry na směnku a ty mají poměrně hodně nevýhodné podmínky a vysoké úroky. Není nějaká nebankovní kreditní karta pro lidi, jako jsem já? Pro ženy na MD, bez příjmu ze zaměstnání? Nebo nevíte o nějaké jiné možnosti, jak si matka dvou dětí na mateřské může půjčit peníze, aniž by musela platit extrémně vysoké úroky?

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní Cofidis půjčky bez registru

Moc vám děkuji za rady, Karolína Svatoňová, Brno

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.