Nebankovní půjčky Brno – CreditFREE

Nebankovní půjčky pro Brno nabízí i společnost Credit FREE, která poskytuje půjčky buď prostřednictvím online žádosti, nebo má svou pobočku i ve městě Brno. Credit Free nabízí různé nebankovní půjčky, která zahrnují i půjčky bez registru, bez poplatku předem, na směnku nebo pro ženy na MD.

Abyste získali nebankovní úvěr od Credit Free, tak musíte splnit jen základní podmínky. Musí vám být alespoň 22 let (pokud je vám sice 18, ale méně než 22 let, tak se neobejdete bez ručitele). Dále musíte mít alespoň nějaký příjem, půjčky a úvěry totiž není možné poskytnout bez ověření příjmu. Jinak jsou ale všechny půjčky poskytovány bez ověření v registru a také bez poplatku předem. Peníze jsou k vyplacení ihned a v nabídce nechybí ani půjčky na směnku nebo další nabídky.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nejlepší a nejvýhodnější půjčky pro Brňáky

Půjčka určena právě Vám: Půjčka 5000 Kč ihned nebo také Kreditní karta bez příjmu.

Pro získání půjčky pak stačí vyplnit online žádost a pracovníci této nebankovní instituce vás budou sami kontaktovat zpět. Nebo můžete nasvítit přímo pobočku firmy, kterou najdete i ve městě Brno. Budete potřebovat doklady k ověření totožnosti (tedy OP nebo jiný doklad) a také doklad k ověření adresy.

Přečtěte si zajímavý článek:  Kde si výhodně půjčit v Brně

Hlavní výhody této nebankovní půjčky je to že je dostupná i pro důchodce nebo ženy na MD, šanci mají lidé se záznamem v registru nebo kteří mají nižší příjmy. Sice je zde požadováno ověření příjmu, ale podmínky jsou příznivější, než mají některé banky.  Firma poskytuje bankovní i nebankovní půjčky a úvěry již od roku 2003.