Půjčka na směnku 40000,- Kč

Měl bych zájem o půjčku na osobní směnku. Půjčka by měla být na částku 40000,- Kč. Jsem bohužel vedený v registru a tak zkouším najít pomoc jinde. Rád přistoupím na vaše podmínky ohledně úroku nebo případně i na jiné požadavky. Pokud je někde nabízena půjčka na směnku na 40000 Kč a nejedná se o podvod (rozhodně nehodlám nic platit předem), tak se mi určitě ozvěte a domluvíme se.

Půjčené peníze na směnku bych mohl začít splácet už za dva měsíce. Ideální by bylo splácení ve 3 měsíčních splátkách. Pracuji jako obchodník na ŽL, nedávno jsem uzavřel několik obchodů a provize mi budou vyplaceny v následujících několika týdnech. Mohu vám předložit příslušné dokumenty, abyste měli jistou, že vám půjčené peníze vrátím.

Přečtěte si zajímavý článek:  Výhody nebankovní půjčky Brno od Credit Park

Pokud někdo nabízí půjčku na směnku a je mi ochotný poskytnout částku 40000 Kč, tak mne prosím, co nejdříve kontaktujte. Celá záležitost spěchá. Jsem z Prahy, ale poměrně hodně cestuji po celé ČR, tak se případně můžeme domluvit na osobní schůzce téměř kdekoliv.

Prosím jen slušné a seriózní nabídky, rozhodně nebudu nic platit předem ani nehodlám volat na nějaké linky 900. Preferuji osobní jednání a solidní podmínky. Všem, kdo se mi ozvou s nabídkou půjčky na směnku do 40000 Kč, předem děkuji

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobé nebankovní půjčky Brno bez poplatku předem

František Malina, Praha

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.