Půjčka Investor

Půjčka od nebankovní společnosti Investor vám může pomoci v případě, kdy nutně potřebujete půjčit peníze, avšak musíte ji v každém případě zaručit zástavou nemovitosti. Poskytovatel půjčuje v Brně a jeho blízkém okolí širokému počtu žadatelů. Pokud nemůžete žádat u bankovního ústavu, protože např. nemůžete doložit doklad o výši příjmu nebo máte záznam v registru dlužníků, je pro vás nebankovní společnost Investor správnou volbou. Společnost Investor půjčuje například klientům, kteří potřebují peníze k podnikání, musí rychle vyřídit potíže s exekutorem nebo potřebují peníze na rekonstrukci domu atp.

Přečtěte si zajímavý článek:  Brněnské půjčky od Credit Park

Podmínky půjčky

Společnost Investor půjčuje bez jakýchkoli poplatků předem i bez výpisu z registru dlužníků, ale požaduje zástavu nemovitosti. To znamená, že půjčky jsou dostupné pouze majitelům nemovitostí nebo žadatelům, kterým se někdo z blízkých osob nemovitostí zaručí. Půjčky jsou jištěny zástavním právem, to znamená, že i nadále zůstanete majitelem nemovitosti vy. Doba splatnosti půjčky přitom může být až 20 let. Půjčit si můžete 100 000 Kč až 500 000 Kč. Každá půjčka se zástavou se řeší individuálně podle potřeb konkrétního klienta. Vyřízení půjčky je zpravidla do 7 dnů.

Přečtěte si zajímavý článek:  5 důvodů, proč zvolit nebankovní půjčky

Žádost o půjčku

Žádost o půjčku podáte prostřednictvím online formuláře na webových stránkách poskytovatele, do 24 hodin vás bude kontaktovat finanční poradce firmy, který s vámi dohodne individuálně co nejvýhodnější podmínky. Půjčku můžete použít na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti, konsolidaci půjček, vyplacení exekuce nebo dražby nebo jako investici do podnikání.