Půjčka od Sberbank

Sberbank je banka se zázemím mezinárodní skupiny, která na českém trhu působí již 20 let. Mnozí si ji možná pamatujete ještě pod původním názvem Volksbank CZ. V poslední době tato banka způsobila silné vlnobití na bankovním trhu s půjčkami, když představila svůj inovovaný produkt – FÉR Půjčku bez poplatků a bez úroků.

FÉR je být bez poplatků

Nejenže za vyřízení této půjčky nebudete nic platit – jak se již skrývá v jejím názvu, je bez poplatků, ale vztahuje se to rovněž na měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu, který je nulový, tedy neexistuje. Půjčku lze rovněž bez poplatků kdykoliv předčasně splatit.

Přečtěte si zajímavý článek:  Místo slíbené půjčky zbyly občanům Brna pouze oči pro pláč

Základní parametry produktu

FÉR půjčka od Sberbank je žadatelům poskytována ve výši minimálně 20 a maximálně 500 000 korun, a to s dobou splatnosti až 8 let. navíc banka vyhlásila do konce tohoto roku tzv. úrokové prázdniny, což pro žadatele znamená, že např. na půjčce 150 000 korun s dobou splatnosti 8 let může na úrocích ušetřit přes 7 500 korun. Pro vyřízení půjčky vám postačí jen dva doklady totožnosti a potvrzení vašeho zaměstnavatele o výši vašeho příjmu. Přinesete-li je na kteroukoliv pobočku Sberbank – jen v Brně je jich 5, jedna z nich např. v dobře známém areálu nákupního centra Vaňkovka – rádi vám tam poradí a pomohou rychle si splnit své sny.

Přečtěte si zajímavý článek:  Možnosti bankovních půjček v Brně

Bonus za řádné splácení

Protože řádné splácení závazků už dnes bohužel pro mnoho lidí není naprostou samozřejmostí, rozhodla se Sberbank navíc ocenit ty ze svých klientů, kteří své povinnosti řádně dostojí. V případě, že si nastavíte splácení své FÉR půjčky na osm let a po celou dobu bude probíhat bezproblémově, nabízí právě vám Sberbank bonus ve výši 20%. Tato nabídka platí pro všechny FÉR půjčky uzavřené do konce roku 2013.