Půjčka pro nezaměstnané

Nedávno jsem byl bez práce a chtěl jsem si půjčit peníze. Tak jsem hledal na internetu, kde by půjčili peníze i lidem bez práce. Řeknu vám, je to hodně těžké. Všude buď chtějí, abyste měli zaměstnání (nebo nějaký jiný příjem, třeba jako podnikatel nebo důchodce). Nebo po vás chtějí, abyste se za půjčku zaručili zástavou nemovitosti, a to také není nic, co by mě zajímalo.

Tady je seznam několika půjček, o kterých jsem přemýšlel s mými zkušenostmi, jak to nakonec dopadlo:

pujckomat.cz = nabízí půjčky i 10 tisíc korun. I když se to na webu nikde moc nepíše, nakonec jsem zjistil, že požadují, abyste měli zaměstnání nebo jiný příjem. Bez toho abyste uvedli údaje o zaměstnavateli tak vám peníze nepůjčí.

viasms.cz = tady jsem uspěl. Půjčí vám peníze, i když nemáte práce a jste bez příjmu. Napoprvé si ale můžete půjčit jenom 3 tisíce korun. Navíc potřebujete mít účet v bance. Na začátku musíte poslat 1 Kč k nim, abyste doložili, že je to opravdu váš účet. Výhodou ale je to, že mi peníze půjčili na 1 měsíc a dokonce za to nic nechtějí. První půjčka je u nich totiž zadarmo, budete platit až při opakované půjčce nebo za prodloužení

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky Brno na směnku nebo v hotovosti

Klikpujcka.cz = nabízí půjčku 1000 Kč na 21 dní. Přímo tam píší, že peníze půjčují i bez příjmu. Tak jsem vyplnil registraci a čekal, co bude. Přišlo mi několik různých emailů a SMS zpráv. Také po mě chtěli poslat 1 Kč na ověření účtu v bance. Tím to ale skončilo. Nakonec mi přišla informace, že moji půjčku zamítají bez uvedení důvodu. Takže i když slibují půjčku lidem bez příjmu, nakonec mi nic nepůjčili.

Přečtěte si zajímavý článek:  Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

kredia.cz = i tady nabízí půjčky komukoliv. Zaregistroval jsem se a čekal, co se bude dít. Nakonec jsem zjistil, že na půjčku musím čekat hodně dlouho. Nejdřív vám totiž pošlou doporučeným dopisem obálku se smlouvou (asi aby si ověřili vaši adresu) a až teprve poté vám půjčí peníze. Takže pokud si potřebujete půjčit peníze během 1 – 2 dní, tak Kredia není to pravé.