Rychlé půjčky Brno bez registrů

Snad každá banka a také některé nebankovní instituce při schvalovaní žádosti o půjčku nebo úvěr nahlížejí do různých registrů dlužníků jako je například SOLUS. V případě, že ale máte nějaký negativní záznam v některém registru, pak můžete mít problém se získáním jakéhokoliv finančního produktu od banky.

V takovém případě vám tedy nezbývá nic jiného, než se obrátit na některou nebankovní společnost, která poskytuje půjčky a úvěry bez registrů. Pro tyto nebankovní společnosti je typické, že jsou schopny zajistit rychlé získání peněz bez zbytečného čekání nebo bez registrů či bez doložení příjmu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka v Brně od HK Investment s.r.o.

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální dávky: Přídavky na bydlení a hypotéka

Výhody a nevýhody rychlé půjčky bez registrů

Asi hlavní výhodou nebankovní půjčky je právě to, že je poskytována bez registrů. Firmy, které poskytují tyto úvěry, nejsou členy sdružení jako je SOLUS, či jiné registry a poskytují tak své peníze a půjčky bez ověření v registru. Žádost pak můžete zpravidla podat online prostřednictvím jednoduchého formuláře, nebo se obrátit ne telefonního operátora. Některé nebankovní firmy pak nabízejí i osobní kontakt jejich obchodního zástupce, který vám může přinést peníze přímé k vám domů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka od Raiffeisenbanky Brno

Nevýhodou takové nebankovní půjčky bez registrů je pak ale to, že si firma naúčtuje mnohem vyšší provizi za svoje služby. Někdy dokonce bává požadováno zaplacení poplatku předem, nebo to poznáte na výši pravidelných splátek, které jsou při úvěru bez registrů podstatně vyšší než jaké má klasická půjčka v bance.