Online půjčky na cokoliv od Homecredit

Homecredit je snad největší nebankovní instituce na českém finančním trhu. Zajišťuje především půjčky a nákup na splátky. Půjčky od Homecredit jsou dostupné i pro Brno. Homecredit poskytuje především online půjčky nebo půjčky po telefonu. Vyřízení půjčky je tak velmi pohodlné a také vyřízení je zdarma, stejně jako je zdarma i předčasné splacení půjčky.

Homecredit nabízí své půjčky za podobných podmínek jako klasické banky. Pro schválení žádosti bývá požadováno předložení dvou dokladů totožnosti. Musíte tedy mít OP, a dále pak cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, nebo rodný list. Pro schválení půjčky jsou také potřeba údaje o zaměstnavateli a výši příjmuPůjčky jsou ale poskytována bez ručitele a v ceně půjčky je automaticky zahrnuto i pojištění proti neschopnosti splácet. Nemusíte mít tedy obavy, že byste se u této půjčky při ztrátě zaměstnání dostali do finančních problémů.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky bez poplatku Brno a okolí

Půjčka určena právě Vám: Půjčím peníze nebo také Nebankovní půjčka bez příjmu.

Vyřízení půjčky od Homecredit je možné v různých obchodech, které nabízejí prodej na splátky nebo je také možné získat peníze v hotovosti na pobočkách České počty se kterou Homecredit spolupracuje při poskytování své půjčky. U Homecredit ale musíte počítat s ověřením v registru, Homecredit je členem nebankovního registru SOLUS, kde jsou evidovány různé é nebankovní půjčky a úvěry po dobu až 3 let od zaplacení poslední splátky, nebo po celou dobu co zůstane evidovaný nějaký nedoplatek.

Přečtěte si zajímavý článek:  Nebankovní půjčka Brno - Financial Solutions

Nezaujala vás nabídka půjčky od Homecredit? Hledáte nebankovní půjčky a úvěry bez ověření v registru nebo bez doložení příjmu? Pak i pro vás máme nabídku. Podívejte se na další nabídky na nebankovní půjčky, a které jsou poskytovány i bez ověření a bez poplatku předem.