Půjčka Smart

Rychlá nebankovní Smart půjčka je pro každého. Žádost se podává online bez doložení příjmu. Žádosti se vyplňují ve dvou verzích. Jedna je do 50 000 Kč a druhá od 50 000 Kč. Všechny online žádosti jsou nezávazné, bez poplatků a bez nahlížení do registrů.

Kdy můžete žádat

Klient musí mít minimálně 18 let. V písemné žádosti uvede svůj souhlas se zpracováním svých soukromých údajů jako je rodné číslo, adresa pobytu a další. Pošle písemný souhlas s tím, že si pověřený pracovník vytvoří kopii jeho občanského průkazu a druhého dokladu. Například cestovního pasu nebo řidičského průkazu.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky na směnku i pro nezaměstnané

Pro koho je Smart půjčka vhodná

Rychlá půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého, kdo se náhle dostal do finančně nepříznivé situace a nutně potřebuje získat finanční prostředky. Nebankovní půjčky v Brně patří k těm nejlépe zorganizovaným na tuzemském trhu a Smart je toho důkazem.

Výhody půjčky Smart

Hlavní výhodou Smart půjčky je její snadná dostupnost. Stačí vyplnit online žádost z pohodlí vašeho domova. Kontaktní pracovník vám zavolá na vámi uvedené telefonní číslo a dohodnete si  další postup. Nezkoumá se registr dlužníků, nepotřebujete doklad o výši příjmu, stačí vám mít pouze dva platné doklady. Nebankovní půjčku Smart v Brně nabízí soukromí investoři, kteří se drží dvou základních pravidel: 1. rychlost, 2. dostupnost. Na tento typ finanční pomoci dosáhne opravdu každý a z tohoto důvodu patří mezi nejoblíbenější na našem trhu. Poněkud vyšší úroková sazba než je tomu u bankovních produktů je důsledkem vyššího rizika pro poskytovatele, který nenastavil tak přísná kritéria jako je tomu v bankovním sektoru

Přečtěte si zajímavý článek:  Home Credit půjčuje po celé republice