Home Credit půjčuje po celé republice

Ať už bydlíte v Praze, v Pardubicích nebo v Brně, všude si můžete půjčit od nejznámějšího a nejoblíbenějšího poskytovatele půjček, a to od Home Creditu. Ten nabízí spoustu nejrůznějších půjček, kterými se určitě strefí i do vaší noty. Pojďme si tedy popsat klasickou půjčku, jež od Home Creditu můžete dostat.

Home Credit půjčuje až do 150 000 Kč

Nejoblíbenějším produktem od Home Creditu je hotovostní půjčka. V rámci ní si můžete půjčit od deseti tisíc až po 150 000 Kč. Jedná se tak o velký rozsah, jež pokryje všechny sny, přání, požadavky a podmínky. Dobu splácení si navíc můžete zvolit sami, a to od jednoho roku až po sedm let. Máte tak dostatečnou dobu jak na splacení, tak i na celkovou finanční rekonvalescenci.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru dlužníků: půjčí mi ještě někdo?

Home Credit půjčuje i v Brně

Nezáleží vůbec na tom, kde bydlíte. I v Brně si naprosto jednoduše můžete u Home Creditu půjčit. Například při půjčce 100 000 Kč na čtyři roky budete splácet pouhých 2 860 Kč. U jiných poskytovatelů to bývá i dvojnásobek, takže se právě s Home Creditem nemůžete splést. Navíc budete-li řádně a poctivě splácet, dostanete část splátek zpátky. Takže nejen, že je Home Credit výhodnější než spousta ostatních poskytovatelů, taktéž vám nějaké splátky vrátí a tak na půjčce ještě ušetříte.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru, potřebuji peníze - co teď?

Půjčit si můžete na cokoliv

V neposlední řadě je nutné říct, že půjčené peníze můžete použít, na cokoliv jen chcete. Chcete-li si koupit pračku, ledničku, ojeté auto, vybavení do domácnosti, zaplatit nejnutnější faktury či se vypořádat ze společného jmění manželů, to všechno s půjčkou od Home Credit můžete!