Půjčky Brno na směnku nebo v hotovosti

Firma MKR Constulting se sídlem na ulici Šumavská, Brno, nabízí nebankovní půjčky a úvěry pro Brno a okolí.  Peníze jsou poskytovány na směnku, nebo na základě uznání dluhu či notářského zápisu a jsou k vyplacení ihned po podpisu.  Půjčky jsou také poskytovány v hotovosti na základě smlouvy o půjčce. Většina produktů v nabídce firmy jsou především krátkodobé úvěry a půjčky Brno.

Půjčky Brno
tpsdave / Pixabay

V nabídce této nebankovní společnosti nechybí ani rychlá půjčka, kdy dostanete peníze do 24 hodin na ruku. Úvěry jsou nabízeny a poskytovány i bez ověření v registru a bez poplatku předem. Peníze je možné získat i na směnku. Mezi hlavní výhody této firma patří třeba i to, že v Brně vám peníze dovezou až domů a vy je tedy máte ihned k dispozici a bez zbytečného čekání.

Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru dlužníků: půjčí mi ještě někdo?

Půjčka určena právě Vám: Půjčka 50000 bez ručitele nebo také oblíbená půjčka od Home Credit.

Půjčka od MKR Constulting je dostupná pro všechny obyvatele ČR, kteří mají alespoň 18 let a samozřejmostí je požadavek na ověření totožnosti pomocí dokladů – typicky OP nebo jiný podobný doklad. Registry dlužníků nebo jiné registry pak nejsou žádnou překážkou pro získání peněz. Firma si s každým klientem domlouvá individuální podmínky pro poskytnutí půjčky, takže šanci mají i lidé bez příjmu, nabídka je určena i pro nezaměstnané, pro důchodce nebo pro ženy na mateřské dovolené. Zkrátka pro všechny, kdo potřebují rychle půjčit peníze v hotovosti na kratší dobu. Peníze jsou vyplaceny i na směnku.