Penize na směnku Brno

Brno a okolí! Nabízíme možnost získat peníze levně a rychle na cokoliv. Poskytujeme půjčky a peníze na směnku. Sami si můžete určit výši úvěru, která se může pohybovat v rozmezí 10000 až 100000 Kč bez doložení příjmu nebo bez jiného ručení. Nebo vám půjčíme na směnku až 1 milión korun, pokud můžete směnku zaručit prostřednictvím zástavy nemovitosti nebo třeba bytu.

Půjčky na směnku jsou bezpečné a rychlé řešení vašich finančních problémů. Poskytujeme peníze krátkodobě – maximálně na dva až 3 měsíce. Za chválení půjčky nic neplatíte předem ani není účtován žádný skrytý poplatek. Peníze nám vrátíte až na konci splatnosti směnky. Za půjčené peníze zaplatíte jednorázový úrok ve výši 40% z hodnoty směnky. Půjčujeme všem z města Brno nebo z blízkého okolí.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčka pro živnostníky

Tip pro vás: Spolehlivá půjčka s úročením od 13,49 %

Pro vyřízení budete potřebovat jen běžné doklady totožnosti a také ověření adresy trvalého bydliště.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčím peníze na ruku. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Půjčka na ruku do 50000 Kč.

Přečtěte si zajímavý článek:  MKR Consulting - žádné plané sliby!