Nebankovní půjčky Blansko

Hledáte spolehlivé a ověřené nebankovní půjčky v okolí Brna? Naši firmu najdete ve městě Blansko a naše finanční služby poskytujeme nejenom pro Blansko ale i pro celé okolí Brna. A jaké služby vám můžeme nabídnout?

Na prvním místě jsou to nebankovní půjčky a úvěry. Nabízíme jak peníze z vlastních zdrojů tak i od našich partnerů. Díky širokému zázemí uspokojíme i ty žadatele, kteří požadují několik miliónů pro své podnikání nebo na koupi domu. Je ale pravda že nejtypičtější půjčky, které obvykle poskytujeme, jsou hotovostní půjčky do 50.000 Kč pro běžné občany.

Přečtěte si zajímavý článek:  Jedna z nejvýhodnějších hypoték v Brně

Mezi naše další služby patří finanční poradenství v oblasti oddlužení a insolvence. Pokud jste se dostali do problémů při splácení nějaké předchozí půjčky, tak vám pomůžeme s vyřízením konsolidace nebo vám můžeme pomoci vypracovat návrh na soudní oddlužení či na vyhlášení insolvence.

Máme bohaté zkušenosti i s řešením exekucí, vyplácením nemovitosti či jejich oddlužením. Pokud máte hypotéku nebo jinou půjčku, za kterou ručíte svou nemovitostí, můžeme vám zajistit vyplacení této zástavy a uzavření nové hypotéky nebo půjčky za výhodnějších podmínek. Budete tak platit nižší splátky a ještě dostanete další peníze navíc.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky Brno na směnku nebo v hotovosti

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.