Andělská půjčka v Brně

Renomovaná nebankovní společnost Money Service Group má své sídlo také v hlavní moravské metropoli, v Brně. Tady, na Komárovské ulici, si můžete snadno vyřídit svou Andělskou půjčku, pokud jste se rozhodli raději pro osobní jednání než pro snadné vyřízení online, které je samozřejmě možné napříč celou republikou.

Charakteristika půjčky

Andělská půjčka se poskytuje ve výši 1 000 až 10 000 korun se splatností 7 – 30 dní. Než se stanete pro společnost prověřeným a tudíž i důvěryhodným klientem, musíte si takovéto postavení zasloužit. Poprvé si můžete půjčit jen 3 000 korun, podruhé maximálně 4 000, potřetí 5 000 korun. Teprve poté, co všechny tyto své půjčky bezproblémově splatíte, otevírají se vám dveře k zisku vyšších částek.

Přečtěte si zajímavý článek:  Půjčky před výplatou mají velmi mírná pravidla

Podmínky poskytnutí

Andělská půjčka je určena všem, kterým již bylo 18 let, jsou způsobilí k právním úkonům, mají trvalé bydliště na území České republiky, a to mimo obecní úřad, mají stálý příjem a není proti nim vedeno exekuční řízení ani nejsou v insolvenci. Poskytovatel požaduje potvrzení o příjmu, který však nemusí být nutně příjmem ze zaměstnaneckého poměru. Andělská půjčka je určena také podnikatelům, důchodcům, ženám na mateřské dovolené i brigádníkům. Bez rozdílu všichni však musí počítat s prověřením registru dlužníků i insolventního rejstříku. Negativní záznam znamená automaticky stop.

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobá půjčka Brno pomůže i vám z finanční tísně

Peníze ihned

Projde-li vaše žádost schvalovacím řízením, které zpravidla netrvá déle než 30 minut, budou vám peníze zaslány obratem na váš bankovní účet. S největší pravděpodobností je tam najdete už do 15 minut.