COFIDIS půjčka bez registru Brno

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry na dálku. V České republice působí již od roku 2004. Díky profesionální péči o zákazníky a dlouhodobým zkušenostem v poskytování úvěrů patří společnost COFIDIS mezi špičky na trhu v oblasti nebankovních půjček.

COFIDIS půjčka bez registru Brno

Poskytované služby společností COFIDIS jsou transparentní a všechny podmínky jsou stanoveny na rovinu. V produktech se nenachází žádné skryté poplatky, výluky či výjimky. Stanovené podmínky se během trvání úvěru se celkové náklady ani podmínky nemění. Vše zůstává přesně podle vašich požadavků. COFIDIS půjčka bez registru Brno má mnohem více výhod zde jsou některé z nich:

 • opakované čerpání v rámci jedné smlouvy
 • zdarma zasílání výpisů (elektronicky či poštou)
 • flexibilní splácení
 • sjednání a vedení úvěru zdarma
 • předčasné splacení půjčky je zdarma
 • klientský servis a odborný poradce
 • peníze na účtu během 24 hodin
 • možnost pojištění úvěru
Přečtěte si zajímavý článek:  Mám záznam v registru, potřebuji peníze - co teď?

Půjčky bez registru Brno od společnosti COFIDIS

Společnost COFIDIS nabízí hned několik druhů půjček, které využijete při různých příležitostech. Půjčit si můžete za pomoci Partnerské půjčky či Novomanželské půjčky. Dále si můžete zažádat o půjčku na Auto, Rekonstrukci, Domácnost či zažádat o Hotovost bez udání důvodu k čemu peníze využijete. Každá půjčka má rozdílné podmínky a nastavení. Minimální částka, kterou můžete žádat je 20 tisíc korun.

U hotovostní půjčky si můžete půjčit až 90 tisíc korun. Ostatní půjčky nabízejí možnost čerpat úvěr až do půl miliónu korun s možností nastavit individuální splácení podle vašich potřeb.

Zažádat o úvěr může každý

Požádat o půjčku může opravdu každý. COFIDIS půjčka bez registru Brno je vhodná jak pro důchodce, tak pro maminky na mateřské dovolené. Čerpání úvěru není omezeno ani věkem. Stačí pouze, že jste dosáhli minimálního věku 18 let.

Přečtěte si zajímavý článek:  Krátkodobá půjčka Brno pomůže i vám z finanční tísně

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Máte-li zájem o půjčku, je dobré připravit si předem všechny potřebné dokumenty. V první řadě však musíte splňovat podmínky, které COFIDIS půjčka bez registru Brno vyžaduje.
státní občanství ČR nebo SR s trvalým pobytem na území České republiky

 1. minimální věk 18 let
 2. doložitelný příjem
 3. vlastní bankovní účet
 4. funkční telefonické spojení

V případě, že splňujete tyto podmínky, můžete přejít k samotnému bodu žádosti o půjčku. V první řadě si v on-line kalkulačce vyplníte parametry, které vám vyhovují. Dále vyplníte nezávazný formulář. Počkáte na vyhodnocení a poté zašlete smluvní dokumentaci. Pracovníci COFIDIS manuálně posoudí náležitosti smlouvy a poté vám zašlou konečný výsledek. Po schválení a vyřízení půjčky u společnosti COFIDIS máte peníze na účtu během 24 hodin.

Půjčky Cofidis
PublicDomainPictures / Pixabay