Mám záznam v registru dlužníků: půjčí mi ještě někdo?

Mít záznam v registru dlužníků není nikterak obtížné. Zpravidla stačí, pokud neuhradíte své závazky v termínu, zapomenete zaplatit fakturu od telefonního operátora nebo si jednoduše vezmete někoho, kdo má dluhy všude, kam se jen podívá. Možností, jak se zde dostat je vskutku nespočet. Pokud se zde ovšem již jednou ocitnete, budete mít pravděpodobně značné problémy s žádostí o půjčku.

V případě, že zamíříte k bance, vaše šance na schválení půjčky jsou takřka nulové. Žádost vám bude nekompromisně smetena ze stolu. Ani to ovšem není důvodem k zoufalství. Víme, kde vám půjčku schválí i se záznamem v registru dlužníků.

Přečtěte si zajímavý článek:  Opravdu existují půjčky bez úroku?

Záznam v registru dlužníků? Zamiřte k nebankovním společnostem

Na půjčky bez nahlížení do registru dlužníků se specializují zejména nebankovní společnosti i soukromé osoby. Při výběru konkrétní nebankovní společnosti si ovšem dávejte velký pozor. Ne každá firma je natolik solidní, jak se tváří nebo jak vypadá její promyšlená marketingová kampaň. Při výběru nehleďte pouze na výši úroků, ale také na hodnotu RPSN a podmínky, za jakých vám budou peníze půjčeny.

Porovnávejte a informujte se

Jelikož nepatří půjčky bez registru mezi dvakrát výhodné nebankovní produkty, je potřeba se v nabídce, která je součástí našeho trhu pořádně zorientovat. Porovnávejte jednotlivé produkty i samotné společnosti, zabrouzdejte na internetu a nebojte se nahlédnout do finančních internetových diskuzí, vláken a fór. Zde se totiž můžete dočíst zkušenosti a názory opravdových klientů, nikoli narafičených person, které jsou dílem jednotlivých společností.

Přečtěte si zajímavý článek:  Snižte si splátky a ještě dostanete tablet!